Світлодіодне обладнання Vela

Компанія дійсно виробляє і продає якісне світлодіодне обладнання. Все, що треба для освітлення будинку, вулиці, промислових приміщень, офісів і т. д.

VELA.UA - СВІТЛО БЕЗ ТІНІ

Група професіоналів, сертифіковані світлотехніки зі стажем, які об'єднали свої зусилля, щоб створити новий бренд з якісною продукцією і зайняти своє місце на ринку світлодіодів в Україні. Бренд - новий, йому лише 2 роки (на 2017 рік), а до цього більше десятка років бренд займався продажами ламп, люстр, промислового і аварійного освітлення, а також відповідав за системи монтажу. З кожним роком кількість звернень до LED світильників росло, обсяги замовленої і проданої продукції збільшувалися, а все нові світлодіоди знаходили своїх покупців.

VELA - спеціалізована компанія, що випускає потрібний, корисний продукт. Світлодіодне освітлення не тільки найяскравіше, але ще і саме економне на сьогоднішній день. Ціни на електрику зростають, тому всі шукають альтернативи. Як же зменшити свої рахунки за електрику? Просто - світлодіоди! Але, якщо ви вибираєте собі світлодіоди, то краще купувати їх красивими, надійними і акуратними, і з гарантією. Саме такий продукт знаходиться в нашому асортименті. Він потрібний, він корисний, він економний, він безпечний.

Чому варто вибрати VELA?

По-перше, широкий асортимент. Компанія пропонує лампи для дому, готові зібрані світильники, прожектора, захищені промислові зразки світла, довгі лампи-трубки Т8, трекові системи для торгових залів, офісні накладні та вбудовані світильники, навіть аграрні фітосветільнікі для рослин і теплиць. По-друге, гнучкі умови, гнучкі ціни, які залежать від обсягу і регулярності замовлень.

Також фахівці компанії нададуть вам все ті речі, які необхідні для монтажу і установки світильників, такі як розетки, вимикачі та автоматику.

Основні товарні категорії продукції бренду VELA:

  • домашнє світло;
  • комерційне світло;
  • промислове світло;
  • вуличне світло;
  • дерев'яні світильники;
  • фітоосвітлення.