Аксесуари для сучасних ді-джеїв UDG

Додаткові аксесуари для сучасних ді-джеїв це не просто капризи або непотрібна витрата грошей. Без багатьох таких речей просто немислима робота професіонала. Саме тому ми пропонуємо надійний бренд по виробництву діджейських сумок компанію UDG. Сумки для dj UDG - кращі діджейські сумки в світі.

Основні особливості виробництва компанії UDG

Країна-виробник надійних аксесуарів для ді-джеїв - Голландія. У цій країні розташовані основний офіс фірми, а також велика фабрика, де виробляються якісні сумки для сучасних музикантів електронного напрямку. З 2004 року бренд почав займати інші ринкові ніші, поширюючи свою продукцію в країни СНД. Так як в Україні в той час індустрія електронної музики була настільки розвинена, для українців є можливість саме зараз ознайомитися, купити і оцінити всі переваги використання сумок від UDG.

Виробництво продукції здійснюється на інноваційних верстатах, за допомогою грамотні інженерів і робітників, які стежать за кожним етапом виробництва. Основний принцип діяльності компанії - це постійний моніторинг ринку акустичного обладнання та потреб самих музикантів. Це дозволяє їм розробляти моделі, актуальні для сучасного застосування.

Кожна сумка виготовляється з надійних матеріалів із застосуванням високоміцної фурнітури. Комфорт у використанні продукції - ось головний акцент, який робиться голландським виробником.

Особливості представлених сумок від UDG в інтернет-магазині LuxPRO

Компанія є лідером на світовому ринку по виробництву подібного роду продукції. Сумки від UDG використовуються в своїй роботі багато популярних ді-джеї зі світовим ім'ям.

Кілька особливостей запропонованого асортименту: 

• широкий модельний ряд сумок за призначенням: моделі для компакт-дисків і вінілових пластинок, сумки для конкретної моделі обладнання (наприклад, для аналогового пульта), а також універсальні валізи для перевезення повного спектру обладнання;

• всі моделі виготовлені з водостійких матеріалів (переважно нейлон);

• багато валізи для перевезення всього обладнання обладнані кодовими замками для підвищення безпеки;

• валізи і сумки обладнані безліччю додаткових кишень і просторими головними відсіками - для зручності і комфорту транспортування техніки.

В інтернет-магазині LuxPRO для кожного українця постійно діє послуга доставки продукції UDG в будь-яке місто країни.