Вкладиші (крапельки)

Сучасні компактні навушники вкладиші, які також часто називають крапельками відомі всім. Вони часто йдуть в комплекті при купівлі смартфону або плеєру та є найбільш привабливим вибором, якщо потрібно знайти зручний та мінімалістичний варіант прослуховування музики. Такий пристрій універсальний та комфортний у використанні. Крім того, через свій невеликий розмір вкладиші дуже мобільні та портативні.
 
Вони вміщаються в будь-яку кишеню або сумочку, а підключити їх можна за декілька секунд. Якісні крапельки мають непоганий звук, який балансується та чітко передає кожну ноту мелодії.

Особливості навушників вкладишів

Сучасний асортимент навушників вкладишів досить різноманітний. Вони відрізняються функціями, дизайном, якістю звуку та ціною. Іноді зустрічаються моделі, які мають додаткові кріплення на вуха або потиличні дужки для більш надійної фіксації. Такі вкладиші частіше використовуються для прослуховування музики під час заняття спортом.
 
Загалом, навушники типу крапельки невеликі. По конструкції вони підходять під анатомічні особливості вуха. Такий пристрій комфортно лежить у раковині вуха та якісно відтворює звук за рахунок динаміку відкритого типу. Він також дозволяє чути навколишнє середовище, однак є достатньо потужним, аби гарантувати чіткість аудіо. Іноді зустрічаються моделі з напіввідкритими або закритими динаміками. Серед інших технічних особливостей, які потрібно знати перед тим, як купити навушники вкладиші варто виділити:
  • більшість моделей має захист від вологи, що дозволяє використовувати їх під час дощу;
  • вбудований регулятор гучності;
  • наявність сенсорної системи керування в окремих моделях;
  • наявність можливості використовувати кабель у деяких моделях.
Ціна навушників вкладишів напряму залежить від технічних показників та якості отримуваного звуку. Під час вибору крапельок варто звернути увагу на всі перелічені параметри. Найбільш популярними є блютуз навушники, які не потребують кабелів для підключення та працюють в певному радіусі без втрат звуку. До того ж, вони автономні та грають на одному заряді від трьох годин і вище.
 
Більшість моделей вкладишів оснащені гарнітурою, тобто мікрофоном. Зрідка можуть бути інтегровані додаткові системи шумопоглинання для покращення деталізації та виразності звуку. За якість відтворення аудіо в таких навушниках відповідає тип динаміку та мембрана: частіше зустрічаються динамічні і гібридні динаміки. Як і у всіх пристроях, для роботи використовується магнітне поле і саме від нього залежить потужність звучання. Звичайно, розміри таких магнітів не великі, оскільки конструкція вкладишів не дозволяє використовувати потужні динаміки. Проте в навушниках середньої цінової категорії можна почути всю красу мелодії.

Переваги покупки вкладишів у нашому інтернет магазині luxpro.ua

В каталозі нашого інтернет-магазину доступні навушники вкладиші будь-якої цінової категорії. Кожна модель перевірена, а тому якісно відтворює звук. Обираючи нас, клієнт отримує впевненість в якості та ефективності продукції. Ми реалізовуємо продукцію таких брендів: 
 
1. JBL.
 
2. Kinera.
 
3. Samsung.
 
 
5. Yamaha.
 
6. Philips.
 
І це далеко не весь список доступних у нас моделей товарів. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому продаємо лише якісні вкладиші з доставкою у всі міста України. За допомогою вбудованих на сайті фільтрів можна легко знайти потрібну модель.
 
У випадку, якщо інформації не достатньо, можна звернутись до наших менеджерів, які з радістю допоможуть підібрати найкращий варіант для прослуховування улюблених треків.

У нас Ви можете вибрати і замовити Вкладиші (крапельки) за кращою вартістю в каталозі інтернет магазину музичного обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, замов звукові прожектори таких брендів як: K&M, Roland, dB Technologies. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ реалізовує доставку покупцям в містах: Одеса, Дніпродзержинськ, Павлоград, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Тип навушників
Інтерфейс дротового підключення