Мережеве обладнання GIGASET

 Fanvil надає користувачам найкращий досвід для задоволення всіх потреб бізнес-інтеграції в IP-обладнанні зв'язку, особливо на ринку підприємств. Це перше в світі підприємство, запустило настільний комунікаційний пристрій з кольоровими екранами.

 Про бренд Fanvil

Фанвіл Технолоджи Лтд. (Fanvil) є провідним світовим постачальником пристроїв і рішень для уніфікованих комунікацій (UC) з трьома науково-дослідними центрами в Пекіні, Шеньчжені і Сучжоу, Китай. В даний час компанія Fanvil розробила комплексну систему, що включає в себе НДДКР, виробництво, продаж та обслуговування.
Компанія Fanvil встановила співпрацю з більш ніж 50 міжнародними комунікаційними платформами. Таким чином, спільні рішення бездоганно сумісні один з одним і приносять користувачам кращий досвід і більший вибір.
 
З моменту заснування, компанія Fanvil завоювала безліч нагород і користується похвалою за відмінну репутацію практично в кожній товарній категорії.

Продукція Fanvil

Комерційне будівництво:
 1. Переговорні пристрої для забезпечення безпеки і екстрених викликів.
 2. Переговорні пристрої для прийому відвідувачів.
 3. Управління контролем доступу для персоналу, автостоянок і зон обмеженого доступу.
 4. Дистанційне керування для відкриття дверей і шлагбаумів.
 5. Комунікації і контроль доступу у віддалених будинках (Многосайтовий комплекси).
 6. Швидкі і прості у використанні системи зв'язку (гучний зв'язок, програмована кнопка повторного набору, конференц-зв'язок і т.д.).
Рішення по трансляції та внутрішнього зв'язку:
 
Система може бути застосована для щоденного управління автомагістралями, щоб реалізувати інтелектуальну роботу і підвищити ефективність за рахунок інтеграції переговорних пристроїв в кабінах збору плати за проїзд по автомагістралях, екстреної допомоги, екстреної радіомовлення, центру моніторингу та офісних систем зв'язку. Система може бути використана з існуючою мережею для внутрішнього зв'язку між камерою збору плати, кімнатою моніторингу станції і моніторингу.
 
Промислове рішення:
 
 • переговорні пристрої для прийому відвідувачів;
 • пульт дистанційного керування для дверей і шлагбаумів;
 • управління контролем доступу для персоналу, автостоянок, поставок і т.д .;
 • поширення інформації (конференц-дзвінки, загальні дзвінки і т.д.);
 • системи охоронної переговорного зв'язку (пожежна сигналізація, екстрені виклики);
 • підключення до IP-мережі для передачі звуку, відео і даних на великі відстані;
 • високоякісна і ефективний зв'язок (придушення навколишнього шуму, гучний зв'язок);
 • пристрої, призначені для складних умов навколишнього середовища (вандалозахищені, внутрішні, зовнішні, водонепроникні і т.д.).