Конденсаторні мікрофони Microtech Gefell

Компанія Microtech Gefell спочатку була відома як Georg Neumann & Company Gefell, і багато в аудіозаписуючої промисловості вважають її справжнім носієм добре відомого імені Нойманн. Оригінальна компанія продовжувала розвивати технологію мікрофонів, приділяючи особливу увагу мовним та вимірювальним додатків. Назва компанії в 1972 році було змінено на VEB Mikrofontechnik Gefell.

 
У 1989 році компанія Georg Neumann GmbH (Берлін) була відкинута, але встановила контакт з MTG і почала поширювати лінійку мікрофонів Gefell. Але до 1991 року Нойманн Берлін зіткнувся з банкрутством і незабаром був проданий фірмі Sennheiser. MTG створила свою власну всесвітню дистриб'юторську мережу.
 
У 1993 році право власності на компанію Microtech Gefell GmbH повертається до початкового суспільству. Конденсаторні мікрофони Gefell і сьогодні виробляються за оригінальними технологіями і ексклюзивним процесам, розробленим самим Нойманом. До них відноситься знаменита капсула М7, яка донині є серцем багатьох мікрофонів Gefell.