Комутаційне обладнання QNAP

Компанія QNAP спеціалізується на виробництві мережевих сховищ NAS QNAP TS та відеореєстраторів QNAP VS, приділяючи пильну увагу продуктивності, функціональності та надійності обладнання. При виробництві обладнання компанія спирається на передові технології в галузі, поєднуючи їх із власними розробками

Про бренд QNAP

Компанія зарекомендувала себе як виробник якісної техніки. Устаткування QNAP застосовується в багатьох країнах світу, в організаціях різного профілю, задовольняючи потреби бізнесу в системах зберігання даних та охоронному відеоспостереженні.

Огляд обладнання QNAP

У портфелі компанії представлені сховища, орієнтовані на різні сценарії використання: від системи зберігання маленького офісу до великої корпоративної інфраструктури. Сховища QNAP pro призначені для домашнього використання або невеликого офісу. Серія мережевих накопичувачів QNAP TS включає моделі для компаній різного масштабу, аж до великих корпоративних інфраструктур. Однією з найважливіших переваг є швидке введення в експлуатацію сховищ QNAP, налаштування обладнання здійснюється максимально швидко. У разі виникнення питань щодо встановлення продуктів QNAP діє Центр підтримки QNAP, чиї співробітники можуть допомогти вирішити проблеми.

Мережеві накопичувачі QNAP призначені для безпечного зберігання даних та мають безліч переваг у порівнянні з хмарними сервісами. Дані, розміщені на мережному накопичувачі, будуть завжди під рукою при віддаленій роботі - достатньо зайти на СГД через мережеве оточення або визначити будь-яку папку, як мережевий диск. Підключення сховища QNAP можна зробити як засобами ОС комп'ютера, так і через безкоштовну утиліту Qfinder Pro. Обслуговування системи також не доставить проблем. Процедура оновлення QNAP прошивки максимально проста і займає всього кілька хвилин. Високу ефективність роботи забезпечує QTS - встановлена на всіх пристроях QNAP операційна система. Вбудована в операційну систему функція HBS забезпечує виконання резервного копіювання та синхронізації даних між мережним накопичувачем та іншим сховищем QNAP, віддаленим сервером або хмарним сховищем для аварійного відновлення. При необхідності можна легко організувати реплікацію даних FTP з мережного накопичувача QNAP, налаштування сервера не вимагає спеціальної підготовки.

Відеореєстратори QNAP є рішеннями для відеоспостереження, що забезпечують високу продуктивність для організації систем моніторингу в реальному часі, великий об'єм дискового простору для зберігання архіву записів, а також підтримку запису з високою роздільною здатністю. Устаткування підтримує різні режими запису: за розкладом, за тривогою, детектором руху, до і після події. Як і у випадку з NAS QNAP TS, користувачі відеореєстраторів можуть розраховувати на підтримку виробника в організації мережевих налаштувань QNAP та іншої допомоги.

Переваги мережевих накопичувачів QNAP

Мережеві сховища QNAP встановлюють нові стандарти для потужних локальних сховищ, що відповідають вимогам завтрашнього дня та інноваційних програмних рішень. Компанія постійно шукає рішення, які допоможуть підприємствам модернізувати роботу з даними та впровадити нові технології у хмарну епоху.

Системи зберігання даних QNAP можуть використовуватися як професійний відеореєстратор для моніторингу, запису та відтворення потоків з IP-камер у реальному часі. Крім того, QNAP надає послуги з доданою вартістю AI, отримуючи максимальну цінність із відеоданих, допомагаючи підприємствам надавати інтелектуальні послуги.

Налаштування сховища мережі QNAP не займає багато часу. Використовуючи розробки в галузі віртуалізації сховищ, QNAP надає революційні рішення для віртуалізації мережі разом із надійним портфелем обладнання.

QNAP пропонує надійні рішення для зберігання та інтелектуального відео, що базуються на принципах простоти використання, високої безпеки та гнучкості. Власний завод QNAP з виробничими лініями повного циклу сертифікований за системами менеджменту якості ISO 9001, системами екологічного менеджменту ISO 14001, системами менеджменту професійної безпеки та здоров'я ISO 45001 та системами менеджменту інформаційної безпеки ISO 27001. Все це закономірно призводить до того, що мають стабільно високий попит.