Інтерактивні дошки для навчання

Сучасні технології сьогодні знаходять активне застосування в різних сферах життя людини, в тому числі і в освітній. Величезну популярність отримали інтерактивні екрани SMART Board, що демонструють найвищий рівень технічних досягнень. Вони дають викладачеві можливість досягти взаємодії з учнем або студентом, зробити процес навчання більш цікавим і ефективним. Використання подібного обладнання відкриває новий, воістину безмежний спектр можливостей. Немає нічого дивного в тому, що проектори та екрани SMART купує більшість освітніх установ і компаній, що піклуються про належну якість своїх послуг.

Інтерактивні проектори / екрани SMART

Наша компанія пропонує своїм клієнтам оригінальну техніку. Ви зможете підібрати оптимальний варіант, і придбати його за актуальною розумною ціною. Крім того, ми робимо доступним інформаційне та технічне сервісне обслуговування. З апаратурою, представленої до продажу, ви зможете ознайомитися у відповідному розділі нашого каталогу.
 
C допомогою дошки SMART можна використовувати різні корисні додатки, створювати або редагувати документи, переглядати відео. А інтерактивні дисплеї дають можливість навіть писати на них! Було науково доведено, що використання подібної апаратури підвищує результативність навчання. Подібне обладнання є кардинально новим рішенням в сфері освіти. Адже той, кому нудно і нецікаво отримувати знання, просто не пробував робити це за допомогою інтерактивної дошки SMART!

Зкрани SMART в інтернет магазині luxpro.ua

Придбати її ви зможете в нашій компанії. Ми пропонуємо швидку доставку і оперативне виконання замовлень. У комплекті до деяких моделей дощок і дисплеїв йде оригінальне програмне забезпечення. Якщо ви сумніваєтеся в рішенні і потребуєте консультації професіонала, рекомендуємо звернутися за допомогою до нас. Зрозуміло, це не зобов'язує здійснювати придбання, але дає можливість отримати відповідь на хвилюючі питання. Якісне та надійне обладнання є запорукою досягнення відмінних результатів! Оплату ви можете здійснити будь-яким зручним чином, представленим на сайті. І в якому б регіоні ви не проживали, наша компанія здійснює поставку товару шляхом надійним перевізником. Кращі технології в сфері освіти представлені зараз перед вами!
 
Сьогоднішні моделі інтерактивної дошки марки Panasonic дає вибір роботи на дошці як одного так і двох, трьох і більше осіб. Мультитач пропонований на ній дозволить вчителю, керівнику провести колективно навчання, а для бізнес формату створити ефективну роботу колективу. Дошка в нинішній конфігурації розпізнає декілька дотиків до неї. Малювати, писати і пересувати об'єкти тепер можливо лише 1 рукою, в комплектації є: стилус, багатофункціональний маркер з вибором потрібного кольору, гумка.

Унікальна можливість вибрати і купити Інтерактивні дошки за вигідною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете купити Акустика для кінотеатрів таких брендів як: STLS, ETC, Nightsun. Електронний магазин https://luxpro.ua/ доставить покупцям в: Київ, Житомир, Біла Церква, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Співвідношення сторін
Кут огляду