Візуальні рішення Vestel

 Компанія Vestel є одним з провідних компаній турецького ринку завдяки своєму вміння перетворювати нові знання в передові технології. Для такого успіху задіяно понад 900 інженерів.

ВЕСТЕЛЬ ГРУП

Vestel Group, що складається з 24 компаній, є багатопрофільним виробником, який працює в галузі електроніки, побутової техніки, мобільних технологій, світлодіодного освітлення і оборони. Будучи свідченням глобальної значимості Zorlu Holding (57 компаній і близько 23 тисяч співробітників) в декількох технологічних секторах, Vestel процвітає не тільки в Туреччині зі своїми 12 компаніями, а й через ще 14 компаній, які були створені в різних інших частинах світу.

Спочатку заснована в 1984 році, Vestel росла з кожним роком, реалізуючи свій глобальний потенціал після приєднання до групи Zorlu в 1994 році. Завдяки швидкому збільшенню частки ринку Vestel придбала глобальне значення завдяки своїй процвітаючою експортної діяльності і величезним виробничим потужностям. Постійно збільшуючи цінність для суспільства завдяки успішній і новаторської діяльності, Zorlu Group реалізує безліч передових проектів в різних секторах, розвиваючи інновації для текстильної промисловості, побутової техніки та інформаційних технологій, а також для ринків енергії та нерухомості.

Тільки в 2014 році Vestel отримала понад 66 найпрестижніших дизайнерських нагород. Vestel Group володіє ліцензією на продаж Toshiba Business Display Solutions для регіонів Європи з початку 2019 року.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Підтверджуючи прагнення компанії відповідати провідним в галузі стандартам і критеріям управління якістю, Vestel Ticaret A.Ş була удостоєна акредитації стандарту якості ISO 9001 Турецьким інститутом стандартів в 1993 році.

Це добровільне відповідність системі ISO 9001, що є невід'ємною частиною успішного процесу загального управління якістю, дає Vestel значну конкурентну перевагу, дозволяючи компанії задовольняти постійно мінливі вимоги клієнтів і забезпечувати постійне поліпшення якості. Визнаючи загальну важливість управління якістю для економіки і якості життя, Vestel пишається своєю постійною прихильністю посилення контролю якості.