Рекові стійки Rec-K

Рекові стійки, рекові полки, рекові шафи, студійні столи, клавішні стійки, стійки для комбопідсилювачів, столи та стійки для мікшерів, столи для DJ-я, підставки і стійки для моніторів, стійки і стенди для магазинів, стійки для звукового обладнання

Справжній подарунок для українців - вітчизняний бренд Rec-K, який випускає надійне обладнання для акустичної техніки. Виробництво стійок і Реков - основна спрямованість компанії, яка встиг завоювати шанувальників як серед українських користувачів, так і на європейському ринку.

Основні особливості діяльності фірми Rec-K

Країна виробник - Україна, тут знаходяться всі виробничі підприємства, дослідний центр і головний офіс компанії. Все виробництво, починаючи від проектування нових моделей і закінчуючи упаковкою товару, відбувається в Києві. Виготовлення стійок і реків здійснюється за допомогою українського металу - високої надійності і якості.

На базі виробництва організований спеціальний конструкторський відділ, який відповідає за підбір і виготовлення кожного елемента продукції. Мобільність і надійність - ось ключові аспекти, які виділяють бренд Rec-K серед багатьох європейських компаній. Інженери на найперших етапах розробки вираховують основні показники майбутніх моделей - максимальний ступінь навантаження, показник деформації, «металеву втому».

Після виготовлення кожна окрема модель проходить спеціальні тестування, які показують придатність продукції до випуску на український і європейський ринки. Стійки виготовляються шляхом застосування цілісних вузлів замість порожніх, що робить їх більш стійкими і надійними. Також розробники впроваджують метали більшої товщини для максимальної зносостійкості продукту.

Асортимент обладнання від Rec-K в інтернет-магазині LuxPRO

У нашому інтернет-магазині в повній мірі представлений асортимент українського бренду. Наші експерти залишили ряд позитивних відгуків про продукцію виробника з України, відзначаючи максимальну надійність стійок і комфорт їх використання.

 

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує українським покупцям комфортні умови замовлення товарів: купити конкретну модель акустичної стійки Rec-K можна з можливістю доставки по Україні.