Звукове обладнання, системи фонового озвучування LAB.GRUPPEN

Lab.Gruppen – відома шведська компанія з виробництва високоякісних професійних підсилювачів потужності та цифрових процесорів. Розташований у місті Кунгсбакка у Швеції. Компанію Lab.Gruppen заснували Кеннет Андерссон (Kenneth Andersson) та Ден Бавхольм (Dan Bävholm). Бренд існує з 1979 року

Про бренд Lab.Gruppen

У 1987 році компанія Lab.Gruppen вийшла на світовий ринок і здійснила переворот у світі звукопідсилення. Саме тоді концертна агенція Concert Sound займалася організацією світового туру легендарного рок-музиканта Еріка Клептона (Eric Clapton). Спеціально для цього туру було зроблено модифіковану версію підсилювача LAB 1200 Quattro.

В історії компанії особливо привертають увагу наступні факти. З 1998 року, коли інженери компанії Lab.Gruppen розпочали розробку нової платформи живлення, апаратура цього бренду досягла безпрецедентної ефективності. У 2009 році компанія поповнилася брендом Lake і таким чином отримала ексклюзивні права на використання технології DLP (Dolby Lake Processor), а вже в січні 2012 року на базі технології IDEEA – IntelliDrive Energy Efficient Amplifier – було запущено серію E. Також, у 2013 році відбулася прем'єра серії IPD - Intelligent Power Drive.

Сьогодні компанія Lab.Gruppen також є одним із провідних «зелених» виробників та проектувальників підсилювачів високої ефективності, яка відрізняється винятковою якістю звучання та надійністю в експлуатації.

Інтернет-магазин LuxPRO та асортимент продукції Lab.Gruppen

Товари даної компанії, представлені в інтернет-магазині LuxPRO, відрізняються надійністю, високою якістю та простотою у використанні.

Основні товарні категорії можна представити у такому вигляді:

  1. Підсилювачі потужності.
  2. Регулятори гучності.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару із попередньою консультацією з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором та порадити потрібну модель представленого бренду.