Джерела безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення для будинку, офісу

Джерела безперебійного живлення - спеціальні прилади, що дозволяють електроустаткування функціонувати деякий час без доступу до мережі живлення. Це стає можливим, завдяки оснащенню пристроїв акумуляторними батареями різної потужності. При відключенні електромережі, або в результаті зниження рівня енергії ДБЖ забезпечить на виході необхідний рівень харчування, в повній мірі відповідає всім стандартам.

Види і сфера застосування безперебійників

Крім резервного енергопостачання, такі апарати виконують функцію захисту від стрибків енергії в мережі. Також вони забезпечують фільтрацію імпульсних перешкод і зменшення рівня шумів. Більш складні моделі можуть мати додатковий набір опцій. Великою популярністю користуються джерела безперебійного живлення, обладнані автоматикою, і з присутніх дисплеєм, де можна відстежувати дані про поточну роботу приладу.
 
Призначені для користувача можливості ДБЖ обумовлюють вибір типу самого пристрою. Зазвичай такі вироби прийнято класифікувати наступним чином:
 
• Резервні - найпоширеніші, допускають відключення живлення не невеликий проміжок часу і відхилення показників вхідної напруги в межах 5%. Найчастіше використовуються з домашніми, офісними ПК, а також з малопотужними станціями локальних мереж.
 
• Інтерактивні - виконують функцію резервних, але при цьому мають набагато більші можливості. Їх робота передбачає ступеневу стабілізацію напруги. Тому такі апарати підключаються до обладнання, оснащеного електродвигунчика, для запуску яких необхідна висока потужність.
 
• ДБЖ онлайн або подвійного перетворення - пристрої, що надають максимально якісний захист для серверного обладнання. У побутовому сегменті вони практично не використовуються через високу вартість і потенційно невеликих навантажень.

Де можна купити джерела безперебійного живлення

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує гідний вибір апаратів потужністю від 325 до 1000 Вт. Покупцям надана можливість вибирати пристрій з урахуванням його технічних характеристик і власних потреб. Тут можна знайти пристрої, що забезпечують якісну роботу телефонного обладнання, ПК, касових апаратів, інше. Зручна система пошуку на сайті гарантує швидкий і комфортний пошук необхідного товару.

Пропонуємо Вам підібрати Джерела безперебійного живлення з актуальної вартості в онлайн магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, знаходьте Трансляційні підсилювачі звуку таких брендів як: Wizard, ParkAudio, Audio-Technica. Каталог https://luxpro.ua/ реалізує поставку покупцям в: Харків, Кривий Ріг, Хмельницький, а також ін. міста України.