Генератори снігу

Хочете створити влітку, восени або навесні ефект снігу? Немає нічого простішого, звертайтеся в інтернет магазин LuxPRO і ми підберемо потрібної потужності апарат створює імітацію снігу. Перед покупкою апарату, що імітує сніг, пропонуємо вашій увазі невеликий огляд, який дозволить розібратися в нюансах призначення, типів і порядку застосування генераторів спеціальних ефектів.

Генератори снігу: призначення і класифікація

Генератор снігу це спеціальний ефект, який виробляє з апарату штучний сніг - імітує ефект зими. Не потрібно плутати цей ефект зі снігом на вулиці взимку або з тим снігом, який роздмухують на лижних трасах, природа походження нашого снігу зовсім інша. Заливаючи в ємність спеціальну рідину, за допомогою насоса великої потужності нагнітається в камері тиск, через трубку в камеру подається рідина для освіти імітації снігу, яка через сопло генератора видувається у вигляді пінки і при цьому створюється ефект падаючого снігу.

За допомогою генератора вітру можна створювати імітацію хуртовини, хуртовини, що досить часто застосовується при зйомках шоу програм, кінофільмів, кліпів. У комплектації апарату також як правило йдуть пульти дистанційного і проводового управління, таймер дозволяє задавати час подачі ефекту а також в залежності від моделі передбачено DMX управління. Дальність польоту штучного снігу в середньому від 3 до 12 метрів в залежності від потужності апарату. Бажано обладнання підвішувати зверху на ліру, яка йде в комплекті, тоді ви отримаєте справжнє сніжне уявлення, від якого будуть "без розуму" ваші гості або учасники шоу.

Типи генераторів снігу: особливості вибору 

1 тип - це малопотужні апарати призначені для установки в невеликих приміщеннях, напр. модель D-063 Disco Effect - з потужністю 600W і аналогічні.
 
2 тип - це напівпрофесійні генератори, які використовуються івент агенціями, прокатними компаніями під час проведення дитячих шоу програм, весіль, невеликих розважальних заходів. Найбільш популярні моделі - Snow-1250 Djpower з потужністю 1200W, SM09 Free Color - з потужністю 1500W.
 
3 тип - це професійні апарати підвищеної потужності, які використовують на концертах, шоу програмах, наприклад - SUPER SNOW MASHINE BIG - 3000W.
Вибір генераторів спеціальних ефектів в інтернет магазин LuxPRO
 
Генератори снігу це улюблений спецефект, який не залишить байдужим жодну дитину. На нашому сайті запропонований величезний вибір устаткування імітують сніг, які ви можете не тільки купити у нас, але і перед цим ознайомитися на нашому інтернет сайті з повною технічною інформацією, побачити фото в різних ракурсах, а на деякі найбільш популярні моделі можна переглянути відео їх роботи .
 
Наші менеджери продемонструють перед покупкою обрану модель а фахівці сервісного центру розкажуть вам про порядок роботи, експлуатації та обслуговуванні обраної вами моделі генератора. 

У нас можна замовити Генератори снігу за доступною ціною в каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете купити портативна акустика таких брендів як: Proel, iTC audio, Phonic. Інтернет каталог LuxPRO виробляє доставку клієнтам міст: Полтава, Нікополь, Бердянськ і в інші міста України.