Арома добавки, ультрафіолетова рідина

Сучасна апаратура дозволяє створити справжнє свято де завгодно - в нічному клубі, в арт-кафе, на концертному майданчику і т.д. З появою такої високотехнологічної техніки багато проблем з організацією заходів були зведені нанівець. В інтернет-магазині LuxPRO представлена техніка для створення різних світлових, шумових та інших ефектів в широкому модельному асортименті.

Ароматичні рідини: різноманітність асортименту і основні властивості і характеристики

Ароматичні добавки для апаратури - це можливість зробити приємні нюхові ефекти при проведенні будь-якого заходу - будь то пінна вечірка або ж який-небудь концерт в нічному клубі. Ароматичні рідини додаються в рідину апаратури, наприклад, в генератор піни.
 
Основний каталог ароматичних добавок виглядає наступним чином:
 
• приголомшливо різноманітний вибір на будь-який смак - кавовий аромат, безліч цитрусових (лимон, апельсин та інше), аромати інших фруктів (ананас, банан), коньячні аромати, аромати меду і м'яти, шоколадні і різні горіхові;
• окремими позиціями в каталозі знаходяться рідини для генератора мильних бульбашок - також в широкому розмаїтті ароматів;
• рідини для дим-машин можна купити для використання на концертах, вечірках в клубах і т.д .;
• вся продукція, представлена в каталозі, відрізняється високою якістю і надійністю: все ароматичні добавки відповідають всім екологічним стандартам, не викликають алергій та інших захворювань.
 
Добавки для генераторів піни, диму і мильних бульбашок від LuxPRO: створюємо атмосферу справжнього свята
 
Кожен запах має виняткову оригінальністю і може використовуватися в різних заходах. Так, наприклад, кавові нотки створять антураж світської тематичної вечірки в стилі ретро. Для дитячих свят можна використовувати що-небудь легке і приємне - шоколадні аромати, горіхові. Цитрусові ароматичні добавки можна використовувати в коктейльних вечірках. Справжню ж чоловічу атмосферу можна створити за допомогою коньячного запаху. Якщо ж в приміщенні знаходяться два або більше пристрої для створення піни або диму, то рідини можна з легкістю комбінувати в різних варіаціях запаху.

Ультро фіолетова рідина для друку: призначення і застосування

Їх використовують різні клубні точки при проведенні розважальних заходів: концертів, дискотек, шоу. За пред'явленим квитком людині ставлять на руку ультрафіолетову печатку, після чого охоронці в самому залі можуть пропустити відвідувача в зал. Це дуже зручно і зводить нанівець необхідність носити постійно з собою квитки. Принцип дії ультрофіолетоой рідини на руці, яка при світлі з'являються, а без світла - зникає.
 
Ви можете ознайомитися з характеристиками ультрафіолетових рідин, які значно спрощують процес організації свят:
 
• різні варіанти кольорів: представлені зелені, жовті, сині варіанти;
• представлена продукція відповідає всім екологічним нормам: абсолютна нешкідлива для людини, не викликає шкірних алергій, не залишає плям на одязі;
• ультрафіолетова рідина надійно закріплюється на руці, дуже довго не втрачає своїх властивостей і протягом всього заходу її легко можна ідентифікувати на руці.
 
Замовити необхідний колір ви можете в інтернет-магазині LuxPRO. Для швидкого зв'язку з нашими фахівцями з будь-яких питань постійно діє послуга «зворотний дзвінок». Кожен клієнт не тільки зможе дізнатися всі нюанси оплати продукції та її доставки, а також проконсультуватися і отримати пораду з приводу використання тієї чи іншої рідини з ультрафіолетовим ефектом.

Рекомендуємо Вам вибрати і купити Арома добавки, ультрафіолетова рідина за доступною ціною в інтернет магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, дивись Бас-гітари таких брендів як: Dell, STLS, ECLER. Онлайн магазин ЛюксПро реалізує поставку жителям регіонів: Харків, Мелітополь, Павлоград і в інші міста України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник