Інтерактивні дошки, конференц системи та інтерфейси управління, проектори Vivitek

Інтернет-магазин LuxPRO представляє високоякісну продукцію компанії Vivitek, що займається розробкою сучасного проекційного обладнання. У каталозі представлені сучасні мультимедійні проектори, купити які ви зможете за найдоступнішою ціною.

Кілька слів про виробника

Компанія з США почала працювати почала працювати з 90-х років і за майже 30 років зуміла розробити десятки оригінальних моделей проекційної та моніторної комп'ютерної техніки. Розвиток фірми ViewSonic відбувалося стрімко, і перші унікальні розробки підкорили європейський і світовий ринок комп'ютерного обладнання.
 
Сьогодні компанія випускає якісні моделі професійних мультимедійних проекторів, які представлені в інтернет-магазині LuxPRO.

Особливості асортименту

Проекційна техніка представлена ​​в широкому розмаїтті, перш за все, в розмаїтті цінових категорій. Можна підібрати як достатньо бюджетну модель (наприклад, проектор Vivitek PA502S), так і дорогі професійні варіанти (наприклад, проектор Vivitek PG705WU).
 
Проекційне обладнання від даного виробника прекрасно підходить для відображення максимально реалістичних картинок. Проектори застосовуються в навчальних закладах, офісах, на виставках і різних перфомансах.
 
Перерахуємо кілька загальних особливостей і переваг мультимедійних проекторів ViewSonic:
 
• відображення якісної картинки в приміщеннях з великою яскравістю і освітленням;
• впровадження режиму SuperEco - оригінальної розробки компанії, що передбачає менше споживання енергії, а також велику довговічність проекторних ламп (наприклад, в моделі PG705WU термін служби лампи досягає 15 тисяч годин);
• технологія SuperColour - відмінна можливість виводити на екран зображення в широкій колірній палітрою - з живими, реалістичними відтінками;
• наявність інтерфейсів HDMI і USB значно полегшують роботу з обладнанням, даючи можливість широкого підключення іншої мультимедійної техніки.
 
Мультимедійні проектори Vivitek в інтернет-магазині LuxPRO - якісне американське обладнання, яке дозволяє відображати чіткі, реалістичні, якісні картинки в широкій колірній гамі. Енергозберігаючий режим - ще один плюс до покупки даних пристроїв.
 
Купуйте проектори в нашому онлайн-магазині за найдоступнішою ціною в Україні.