Навушники Queen of Audio

Аудіобренд Queen of Audio був заснований у 2019 році, як дочірня торгова марка відомої китайської компанії Kinera, яка добре зарекомендувала себе серед любителів високоякісного звучання. Усього за два роки свого існування новий бренд завоював ринок інноваційними ідеями позиціонування продуктів – наприклад, навіть для обладнання початкового цінового сегменту співробітники компанії використовують драйвери таких відомих торгових марок, як Sonion та Knowles, щоб забезпечити стабільну високу якість звучання

Відтворюваний звук та дизайнерські рішення порадують як візуалів, так і аудіалів, адже основна мета співробітників компанії – дати кожному користувачеві новий досвід прослуховування та відчуття музики.

Відмінні риси продукції Queen of Audio

Queen of Audio випускає внутрішньоканальні навушники, і дизайн кожного екземпляра унікальний, на ринку аудіотехніки ніколи не було такого гармонійного поєднання якісного звуку та презентабельного зовнішнього вигляду – у цьому полягає головна концепція молодого аудіобренду.

У каталозі продукції Queen of Audio можна знайти як бюджетні моделі для меломанів-початківців, так і навушники класу «люкс» для просунутих поціновувачів музики та якісного обладнання для її відтворення.

Навушники Queen of Audio на полицях інтернет-магазину LuxPRO

У ЛюксПро представлені найвідоміші серії товарів молодого китайського бренду:

  1. Кожен свій акустичний шедевр креативні китайці називають на честь загальновідомих, модних коктейлів або богів скандинавського та грецького пантеону, наприклад, дебютні бюджетні гібриди, виконані з прозорого акрилу, отримали ім'я Pink Lady.
  2. Модель Mojito виготовляється з дерева та поставляється в яскравих колірних рішеннях з унікальним малюнком.
  3. Гібриди Adonis стали втіленим ідеалом зовнішньої краси, корпус, виконаний з вкритої лаком берести виглядає стильно та оригінально – саме так могли б виглядати навушники, у яких давнє божество слухало б пісні Орфея.
  4. Є в асортименті магазину також моделі, що вийшли обмеженим тиражем – наприклад, Vesper, де знайдуться музичні супутники на найвибагливіший смак та будь-який бюджет.

Якщо ж ви віддаєте перевагу певній глибині посадки і довжині звуководів, то підібрати товар, що відповідає вашим вимогам, не складе труднощів - її акустична величність компанія Queen of Audio подбала про всіх користувачів з різними анатомічними особливостями.

Лише одне залишається незмінним вже кілька років – висока якість усіх продуктів бренду, адже перед відправкою товарів до торгових мереж їх обов'язково перевіряють професійні тестувальники, залишаючи об'єктивні відгуки.