Кейси GATOR для музичних інструментів

 Новинка в інтернет-магазині LuxPRO - продукція відомого американського бренду Gator, яка користується неймовірною популярністю серед професійних музикантів. Невелика історія виробника Бренду Gator вже майже двадцять років. Компанія була заснована в 2000 році - на зорі нового тисячоліття. Для бренду, що займається продукцією для музичних інструментів, термін невеликий. Однак за ці майже двадцять років виробник встиг зарекомендувати себе як надійний постачальник одних з кращих кейсів, чохлів і аксесуарів для музичних інструментів.

Трохи історії про бренд GATOR

Компанія з моменту свого заснування була чітко націлена на виробництва допоміжної атрибутики для музикантів - професіоналів, аматорів. Але випускати чергові стандартні чохли і кейси, яких на ринку була більш ніж достатньо, - не найкращий варіант для просування.
 
Розробники фірми почали розробляти свої унікальні концепти. Перш за все вони стосувалися матеріалів виробництва, оригінальних конструктивних рішень. Фахівці Gator почали експериментувати з пластмасовими матеріалами, зробленими шляхом вакуумного формування. Також багато зусиль було приділено пластмас, отриманим вращательно-формованої технологією.
 
Нерідко виробником використовується деревина, а також матеріали EVA. Все це дозволило створити якісні, надійні і затребувані серед музикантів аксесуари, які зайняли одну з провідних ніш на сучасному ринку.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує

Продукція компанії Ggator - новинка в онлайн-магазині LuxPRO. Ми вирішили порадувати українських покупців чимось особливим, оригінальним, якісним і недорогим.
 
У каталозі ви зможете знайти:
 
• кейси для духових інструментів - саксофона, труби, тромбона, флейти, кларнета, виконані в якісних, зручних для зберігання і транспортування конструкціях;
• оригінальні педалборд - знахідка для кожного гітариста! Тепер все ножні гітарні примочки можна перевозити і зберігати в одній зручній сумці;
• кейси для бас-гітари - з високоякісного нейлону, інноваційним пінним наповнювачем, посиленою грифова областю;
• кейси для мікшерного пульта - прекрасна знахідка для ді-джеїв та звукорежисерів;
• кейси для мікрофонів, зроблені в продуманої і якісної конструкції;
кейси для гітар - акустичних, електроакустичних, електричних, для різноманітних модифікацій - наприклад, джамбо.
 
Оцініть якість і невисоку ціну музичних кейсів і чохлів від бренду Gator. Купуйте продукцію в інтернет-магазині LuxPRO з доставкою по всій Україні.