Лампи YODN

Тайванський бренд YODN належить компанії YODN Lighting Corp – лідеру в галузі промислового та сценічного світлового обладнання, який зарекомендував себе як надійний партнер та відповідальний виробник освітлювальних приладів

YODN: політика бренду, продукти

Компанія розпочала роботу в 2003 році, офіс та виробничі потужності розташовані в науковому парку Сінчу (Тайвань), при цьому продукція сертифікована також у Південній Кореї, Японії та європейських країнах.

Нові технології та інструменти, що застосовуються при виробництві світлового обладнання бренду YODN, постійно вдосконалюються – це дозволяє компанії знаходитись у числі передових корпорацій цього сегменту ринку. Також важливу роль у процвітанні YODN відіграє переконаність керівництва у необхідності не лише швидко реагувати на запити кінцевих користувачів, а й випереджати їх, надаючи покупцям винятково інноваційні продукти.

YODN Lighting Corp забезпечує виробників сенсорних екранів, сонячних батарей та РК-панелей необхідним промисловим обладнанням (використовується технологія HID) та витратними матеріалами, а освітлювальні пристрої бренду роблять яскравішими та виразнішими виступи артистів у нічних клубах, на концертах, у театрах тощо. Світлова техніка застосовується також при оснащенні фотостудій, кіностудій та знімальних майданчиків, дискотек, літніх кінотеатрів та розважальних заходів формату open-air.

Основними напрямками своєї діяльності компанія YODN Lighting Corp вважає високу якість продукції, а також довгострокову функціональність пристроїв і безумовну надійність у плані поставок.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує продукцію бренду YODN

У ЛюксПро представлені галогенні лампи YODN – це високоефективні та високоякісні джерела світла, виготовлені з дотриманням усіх світових стандартів. Унікальна оптимізована оптична конструкція та оригінальний дизайн ламп дозволяє використовувати їх не тільки як звичайне джерело світла з низьким споживанням електроенергії, але і як інтер'єрний предмет, що додає стильності будь-якої обстановки.

Поєднання чудової функціональності галогенних ламп з високою якістю та доступною вартістю зробило освітлювальні пристрої затребуваним товаром на ринку світлового обладнання.