Концертні та інсталяційні акустичні системи, студійні монітори RCF

Рішення для будь-якого завдання в акустиці це RCF - концертні та інсталяційні акустичні системи. Найвищий рівень музики на великих аренах, рок-концерт, озвучування величезного міжнародного аеропорту, театру - будь-який з цих об'єктів ідеально озвучать акустичні системи RCF. Ось чому RCF виробляє такий широкий і постійно збільшується асортимент пропонованої продукції, зберігаючи при цьому міцний дух новаторства, контроль над усіма аспектами виробництва, увага до деталей і інтерес до природи звуку

Бренд RCF вважається в Європі одним з найбільш надійних постачальників звукового обладнання. Компанія також відома і далеко європейського континенту - багато азіатських експерти відзначають граничне якість апаратури від RCF. Інтернет-магазині LuxPRO пропонує ознайомитися з продукцією бренду українському користувачеві.

Особливості розвитку компанії RCF на світовому ринку

Історія бренду почалася в середині минулого століття. 1949 рік - рік заснування компанії RCF. Країна виробник надійної акустики - Італія, де група інженерів займалася розробкою інноваційних динаміків і мікрофонів. Згодом основна спрямованість бренду була висунута в сторону виробництва якісних акустичних систем і додаткових аксесуарів до них.

Бренд є першою світовою компанією, яка розробила підсилювачів на 300 Ватт. Після цього стала розширюватися серія надійних гучномовців та акустичних систем. Звукове обладнання RCF було помічено не тільки професійними музикантами і звукорежисерами. Брендові установки стали використовуватися в оснащенні аеропортів, кінотеатрів, а також шкіл і інших приміщень громадського призначення. У вісімдесятих роках стартувала розробка нових систем для використання на концертних майданчиках. Середина дев'яностих ознаменувався отриманням компанією міжнародного стандарту якості ISO.

Сьогодні масштаб компанії досить солідний - близько трьохсот чоловік в штабі, а продукція поширюється в більш ніж сотні країн світу.

Акустика від італійського бренду RCF в інтернет-магазині LuxPRO

Експерти інтернет-магазину LuxPRO завжди відзначали італійських виробників як одних з найбільш надійних і якісних. Фірма RCF не виняток. Основні товарні категорії, представлені в каталозі:

Аудіо-техніка RCF продається в інтернет-магазині LuxPRO за оптимальними цінами демократичного рівня. Купити будь-яку модель акустики можна з доставкою по всій території України.