Камера для видеоконференций

Сучасна комунікація стала набагато простіше, мобільнішими. Якщо раніше ділові люди не обходилися без відряджень в інші міста, щоб провести переговори, то зараз це можна зробити доступнішим - за допомогою інноваційного обладнання. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує камери для відеоконференцій, купити які ви зможете за доступною ціною в Україні.

 Що являють собою камери для конференцій?

В принципі, від класичних камер, які передають зображення (наприклад, в відеоспостереження), вони нічим не відрізняються по своєму головному призначенню. Але у них є одна вирішальна функціональна можливість - здатність передавати відеосигнали на відстані, чим досягається комфортне спілкування людей в різних містах.
 
Підключаються такі пристрої по стандартному інтерфейсу USB, а передача здійснюється через інтернет.

Різновиди камер для відеодзвінків

Існує дві основні різновиди таких пристроїв:
 
• веб-камери - класичний варіант, який чудово справляється зі своєю функцією спілкування через інтернет;
• PTZ-камери - оригінальні моделі, головна відмітна риса яких - можливість розвертатися в різні боки.
 
Web-камери прекрасно справляються зі своїм призначенням. Налаштувати їх легше простого -понадобітся всього лише кілька секунд. Головною особливістю є наявність вбудованого мікрофонного обладнання - якісного і потужного, що дозволяє комфортно спілкуватися з колегами, партнерами через відеодзвінок. Дуже часто в моделях впроваджена функція автоматичної корекції звуку - самостійно прибираються різні перешкоди і шуми.
 
Крім того, в сучасних моделях передбачена спеціальна функція, що дозволяє підлаштовувати зображення під навколишні умови. Якщо всередині кімнати досить погане освітлення, то за допомогою декількох дій зображення налаштовується на необхідний дозвіл.
Камери PTZ мають, в цілому, такі ж функціональні можливості, але відрізняються від веб-камер особливою конструкцією. Їх перевага в тому, що пристрої здатні розгортатися в різні боки. Це істотно підвищує комфорт спілкування з великою кількістю людей.
 
Розрізняють два різновиди - стельові і настільні моделі. Але найчастіше камери універсальні - кріпляться як до стелі спеціальними кронштейнами, так і встановлюються на стіл.

Пропозиції від інтернет-магазину LuxPRO

Наш онлайн-магазин пропонує асортимент якісних, надійних, функціональних камер для відеоконференцій, ціна яких порадує вас доступністю і демократичністю.
 
Особливо хочеться виділити лінійку класних моделей - камери Ecler, купити які актуально для проведення успішних, комфортних конференцій.
 
Цікава за своїми характеристиками модель VV-PTZ60FU2. Камера є широкоформатним відеопристроєм з високою роздільною здатністю 1280x720. Ця камера відноситься до вищеописаний PTZ моделям, тому для неї актуальна характеристика паномірованія - цілих 355 градусів. Швидкість обертів - 180 градусів в секунду. Управління - за допомогою спеціального пульта ДУ, здійснюється за допомогою відомих віддалених інтерфейсів RS-232, 485, 422. Співвідношення шуму і сигналу - всього лише 50 дБ, тому спілкування навіть з найвіддаленішими куточками світу стане максимально якісним - як ніби наяву.
 
Також в нашому каталозі представлені і інші моделі від даного виробника - VV-PTZ60GU2, VV-PTZ101WHU3 і камера VV-PTZ101DU2, здатна передавати зображення в HD форматі. Купуйте високоякісні і зручні у використанні камери для відеоконференцій в інтернет-магазині LuxPRO.

Рекомендуємо вибрати Камери для відеоконференцій по актуальній ціні в інтернет магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете подивитися Лампи для стробоскопа таких брендів як: RCF, Bespeco, Boss. Інтернет магазин ЛюксПро привозить жителям міст: Херсон, Чернівці, Нікополь, а також інші регіони України.