Генератори СО2 ефекту

Генератори диму, туману, снігу, мильних бульбашок, конфетті машини, генератори вогню і піни ... всі вони вимагають для роботи витратні матеріали. Компанія LuxPRO - пропонує широкий асортимент витратних матеріалів для спецефектів. Ми пропонуємо тільки перевірену і сертифіковану продукцію світових лідерів, таких як MagicFX, Antari, MBN, Nightsun, Sfat, Universal Effects, SFI.

Пропонована на нашому сайті шоу техніка здатна створити незабутнє шоу уявлення не тільки, якщо ви профі - аніматор, діджей, організатор свят, івент агентство або прокатна компанія, але і якщо ви початківець любитель. Для кожного з наших клієнтів ми підберемо той рівень обладнання для спецефектів, який чудово буде реалізовувати ваші фантазії і при цьому не вийде за рамки бюджету.

Генератор з ефектом СО2: призначення і порядок застосування

Всі апарати спецефектів будь то генератор диму, вітру, вогню, мильних бульбашок, туману, піни, конфетті машина і звичайно ж генератор СО2 - краще працюють в поєднанні один з одним, тоді це дійсно шоу від якого ваші клієнти будуть без розуму.
 
При включенні апарату з СО2, струмінь потужного стисненого повітря виривається з сопла генератора прямуючи вгору або вниз, при цьому покриваючи ваш заклад красивим ефектом туману, який швидко зникає. Цей ефект забезпечує кріо-генератор, який у вигляді потоку білого диму досягає висоти від 2 до 10 метрів. Ефект розпилення стиснутого повітря може працювати як зверху вниз, так і навпаки. Час видимості його пару секунд. Рекомендуємо при створенні даного ефекту підсвічувати світлодіодним RGB заливкою. Даний вид спецефекта однаково гарний як на відкритих, так і закритих майданчиках.
 
Генератор розпилення стиснутого повітря буває як ручного типу, так і встановлюється стаціонарно на підлогу або стелю, все залежить від умов вашого приміщення і того якої потужності ефект СО2 ви хочете створити. Для невеликих і мобільних уявлень а також навичками в шоу бізнесі рекомендуємо почати знайомство з даним типом обладнання з моделі H-DJgun Disco Effect або DJ GUN BIG, які використовується як ручна базука і за своїми технічними характеристиками і ціною, оптимальна для покупки, як для великих так і малих розважальних закладів. З відео презентацією роботи апарату ви зможете ознайомитися перейшовши на сторінку DJ GUN BIG.

Вигоди покупки генератора СО2 в інтернет магазині luxpro.com.ua

Якщо ви вирішили створити щось незвичайне в своєму розважальному закладі або заході, то звичайно ж даний спеціальний ефект створить потрібний ефект. Однак, хочемо звернути увагу, що дані пристрої використовують балони з вуглекислим газом, які досить масивні і вимагає спеціальної підготовки при їх використанні. При покупці в нашому інтернет магазині генератора розпилення стиснутого повітря рекомендуємо звернутися для вибору того чи іншого обладнання за консультацією в наш сервісний центр, який не тільки зможе правильно вибрати, але і при необхідності змонтувати, підключити і налаштувати генератор СО2, а наша програма лояльності зробить вашу покупку економічно вигідніше для Вашого бюджету.

Рекомендуємо Вам підібрати і замовити Генератори СО2 ефекту за вигідною ціною в магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, вибери Караоке AST таких брендів як: Cordial, Zoom, Allen & Heath. Каталог LuxPRO привозить клієнтам в міста: Маріуполь, Івано-Франківськ, Тернопіль і в інші міста України.