Обладнання для проведення відеоконференцій Devialet

Devialet - французька компанія, де працюють творчі та захоплені люди у широкому розумінні слова: музиканти, інженери, художники, підприємці та шанувальники музики. Вони щиро вірять у те, що тільки сміливі інновації в музиці та техніці, що її відтворює, призведуть до відродження аудіоіндустрії та музичної культури. Інновації - ось основна рушійна сила, що надихає компанію Devialet

Про бренд Devialet

Історія компанії почалася в 2004 році, коли П'єр-Еммануель Кальмель, який працював у лабораторії компанії Nortel з досліджень та розробок, вирішив звільнитися для того, щоб цілком присвятити весь свій час роботі над першим прототипом гібридної технології посилення звуку абсолютно нового типу. Ця технологія, що отримала назву ADH, була незабаром створена і негайно запатентована, оскільки він побачив у ній великий потенціал, який у майбутньому здатний змінити хід подальшого розвитку технологій високоякісного звуковідтворення.

Незабаром до нього приєднався Матіас Моронваль, його колишній колега по Nortel, а в 2006 році й інші їх нинішні колеги, а також за сумісництвом музиканти та пристрасні меломани - фахівці з промислового дизайну, маркетингу та управління бізнесом: Еммануель Нардан, Квен Ля Фуент. Саме в такому складі вони і вирішили створити нову компанію, що динамічно розвивається. За допомогою їх амбітної технологічної стратегії та використовуючи всі необхідні засоби для створення високотехнологічних продуктів, Devialet стала однією з тих небагатьох успішних і багатообіцяючих компаній, які в наш час мають своє обличчя у світі сучасного ринку Hi-Fi, що постійно змінюється.

Для початку відповімо на цікаве запитання: що означає назва компанії? Як з'ясувалося, слово Devialet не має жодного відношення ні до імені засновника, ні до будь-якої місцевості у Франції. Це об'єднані разом прізвище соратника Дідро, молодого французького інженера Віале (Vialet), та частка de. Крім непрямого натяку на творця уславленої Енциклопедії, є тут і деяке співзвуччя зі знаменитими автомобільними марками початку XX століття, відомими інноваційним підходом до конструкції своїх болідів – Delahaye та Delage.

Творці компанії Devialet не просто колеги по службі: їх згуртовує спільність інтересів і пристрасна переконаність у тому, що звук, який отримав фірмову назву Live Lossless, був створений саме завдяки технології ADH, надзвичайно унікальному відкриттю, яке є найціннішим внеском у технологічний і культурний. прогрес людства.

Виробничі потужності Devialet знаходяться в Нормандії, у невеликому місті Вір, знаменитому не стільки своєю промисловістю, скільки ковбасними виробами, а саме оригінальною ковбасою зі свинячих потрухів andouille. Однак для виробництва та збирання такого дива техніки, якими є твори Devialet, потрібен зовсім інший рівень оснащення. І він є у технопарку, де розташовані цехи фірми Seprolec.

Це підприємство працює на ринку промислового складання з 1989 року, серед його замовників не лише відомі виробники побутової електроніки, а й більш серйозні організації, такі як міністерство оборони Франції. До речі, під час відвідування цехів на одній із ліній нам було найсуворіше заборонено здійснювати зйомку — там саме йшло виготовлення чергового замовлення для збройних сил республіки.

Інтернет-магазин LuxPRO та асортимент продукції Devialet

Товари даної компанії, представлені в інтернет-магазині LuxPRO, відрізняються надійністю, високою якістю та простотою у використанні.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару із попередньою консультацією з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором та порадити потрібну модель спікерфону.