Світлове шоу обладнання Wizard

Wizard це український виробник дискотечних приладів, анімаційних лазерів та світлодіодних світильників. Освітлювальна техніка від компанії Wizard - це надійне обладнання, яке вже встигли оцінити не тільки українські професіонали, а й європейські користувачі, що займаються організацією різних розважальних заходів, що встановлюють освітлювальні системи в якості архітектурного світла і т.д. Надійність продукції бренду підтверджена низкою нагород і сертифікатів міжнародного зразка.

 

Освітлювальна техніка від компанії Wizard - це надійне обладнання, яке вже встигли оцінити не тільки українські професіонали, а й європейські користувачі, що займаються організацією різних розважальних заходів, що встановлюють освітлювальні системи в якості архітектурного світла і т.д. Надійність продукції бренду підтверджена низкою нагород і сертифікатів міжнародного зразка.

Діяльність компанії Wizard на українському і світовому ринках

Країна-виробник освітлювального обладнання - Україна. Вітчизняний виробник володіє декількома фабриками, науково-дослідним центром, заснованим на базі компанії, а також рядом офісів і представництв по всій Україні. За останні роки про продукцію бренду Wizard дізналися європейські користувачі. Ряд експертів позитивно відгукнувся про інноваційні рішення молодої української фірми.
 
Головний принцип роботи компанії - це постійний пошук нових і свіжих рішень, розробка інноваційних концептів для задоволення будь-якого клієнта, який купує продукцію Wizard. Талановиті українські інженери постійно в пошуках нестандартних розробок. Випускаються моделі відрізняються не тільки своєю надійністю і максимальної працездатністю, але і відмінним дизайнерським виглядом.
 
Компанія однаково акцентує увагу як на розробці лазерних установок для нічних клубів, як і на освітлювальних приладах для освітлення будівель. Асортимент дозволяє вибрати з десятків серій конкретну модель по бажаним параметрами і характеристикам.

Асортимент продукції Wizard в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин прагне підтримувати українського виробника і пропонує вашій увазі повний асортимент освітлювальних приладів від бренду Wizard. Основні товарні категорії обладнання:
• архітектурне освітлення - установки, що дозволяють створити прекрасний освітлювальний фон на будівлях різного призначення;
• анімаційні лазери для проведення різних заходів в нічних клубах, на виставках та інших шоу;
• дискотечне обладнання включає в себе ряд інновацій для створення приголомшливої ​​атмосфери в будь-якому нічному клубі;
• світлодіодні екрани, вивіски, що світиться підлогу - прекрасні рішення для оформлення будь-якого заходу.
 
Купити і замовити індивідуально продукцію від українського бренду Wizard можна в нашому інтернет-магазині за демократичними цінами і з доставкою по всіх містах України. Світлове обладнання Wizard це не просто ефектно в роботі, але і має повну сервісну підтримку безпосередньо від заводу виробника в Україні