Комп'ютерні аксесуари 2E Gaming

Бренд 2E Gaming спеціалізується на створенні доступних, але високотехнологічних продуктів для амбітних геймерів усіх рівнів, від початкових до професійних.

Принцип діяльності компанії 2E Gaming

Ми намагаємося, щоб асортимент нашої продукції був широким та різноманітним, тому ми йдемо у багатьох напрямках, особливо ми надаємо потужне обладнання, надійне ігрове обладнання, ми дбаємо про комфорт та допомагаємо відтворити атмосферу перемоги.

2E Gaming фокусується на створенні зручної екосистеми для кожного гравця. Ігрові монітори та їх підставки, корпуси ПК та охолоджувальні пристрої, колонки та навушники, що «помічають» найтихіші кроки ваших ворогів, навіть захисні окуляри, що захищають очі від шкідливого синього випромінювання... І це лише частина багатої різноманітності!

Геймпади, ігрові клавіатури та миші-приціли, які допоможуть вам вразити ціль, більш ніж достатні, щоб витримати стрес у будь-якій битві. Для крутих і швидких дій нагоді прикольна ігрова поверхня.

Щоб полегшити геймерам життя, 2E Gaming виготовляє невеликі ігрові периферійні пристрої. Організуйте свій робочий простір і забезпечте свободу рухів за допомогою тримачів для кабелів, тримачів для навушників та охолоджувальних підставок для ноутбуків.

Асортимент продукції 2E Gaming в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. У нас ви зможете знайти та замовити комп'ютерну техніку та аксесуари високої якості у різних цінових категоріях.

  1. Монітори.
  2. Мікрофони.
  3. Стійки для моніторів та ноутбуків.

Країна – виробник бренду – Китай. Бренд багато років функціонує на українському ринку та має помітний попит.