Акустика і лампове обладнання Philips

Компанія Philips відома світовому покупцеві як виробник обладнання медичного призначення, різних товарів споживчого призначення. Але бренд популярний насамперед широким асортиментом світлового обладнання, в основному - різного типу ламп. Світовий лідер в області світлових рішень, в нашому асортименті Ви знайдете галогенні лампи, лампи PAR, лампи газорозрядні металогалогенні і ультрафіолетові лампи

Історія успіху і деякі особливості фірми Philips

Країна-виробник високоякісних ламп - Нідерланди. У далекому 1891 році, після того як Томас Едісон винайшов сучасну лампу розжарювання, проникливий підприємець Жерар Філіпс зрозумів одну просту річ - на продажу ламп можна добре розбагатіти. Таким чином була створена фірма з виробництва ламп розжарювання. За більш ніж столітній період асортимент значно розширився, задовольняючи вимоги сучасної техніки

Компанія Philips не тільки вигадує красиві слогани і привабливі опису своєї продукції. Якість реалізується на практиці. З 1914 року на базі компанії по сей день діє інноваційний науково-дослідний центр, де проводяться випробування кожної виходить моделі.

У новому тисячолітті низкою відомих моніторингових компаній бренд Philips був визнаний провідним у світі за обсягами проведених досліджень. Лабораторії фірми знаходяться майже на всіх континентах - в Європі, Америці та Азії. Серед останніх розробок компанії - надійні світлодіодні лампи, лампи галогенового типу і багато інших.

Асортимент продукції Philips в інтернет-магазині LuxPRO

Пропонуючи продукцію нідерландського бренду, інтернет-магазин LuxPRO впевнений в її якості, високих параметрів надійності і доступною ціною для кожного українця. Наші експерти в ряду кращих виробників лампової продукції виділяють саме компанію Philips.

Кілька товарних позицій в нашому інтернет-магазині:

  • галогенні лампи з високим терміном служби, легко монтуються в будь-яке обладнання;
  • лампи PAR для спеціальних прожекторів - надійні моделі за демократичними цінами;
  • газорозрядні металлогенні лампи - для установки на особливу світлотехніку, відповідають всім міжнародним стандартам якості і надійності;
  • ультрафіолетові лампи для установки на різну апаратуру в різних областях сучасного життя.

Також наша компанія пропонує світильники, саундбари, навушники, портативну акустику та багато інших категорій цього бренду.

Купити продукцію бренду Philips кожен українець може в інтернет-магазині LuxPRO за оптимальними за надійний товар цінами, а також з можливістю швидкої доставки в місто країни.