Барабанні палички PROMARK

Promark by D`Addario - бренд гітар, перкусії, оркестрових духових інструментів, а також барабанних аксесуарів. Уваги музикантів заслуговує колекція барабанних паличок від МТЗ. Продукція фірми затребувана для обладнання студій та сцен, а також для аматорського користування. Promark by D`Addario приділяє велику увагу технологіям виробництва і зручності інструментів для широкого споживача. Продукція бренду визнана однією з кращих в Європі, тому її повсюдно використовують для обладнання великих студій, стадіонів клубів і концертних залів.

Компанія Promark – це американський бренд, під яким виробляються барабанні палички. Фахівці відзначають не лише високу якість, а й унікальність виробів, що цінується серед музичних виконавців.

Барабанні палички Promark видають натуральне, чисте та глибоке звучання у поєднанні з музичним інструментом. Дивно, що виробник починав з імпорту японських моделей паличок, а штат співробітників протягом тривалого часу налічував лише одного співробітника.

Історія розвитку бренду Promark

Бренд Promark був заснований в 1957 Гербом Брочстейном, який займався навчанням гри на барабанах і їх реалізацією у власному невеликому магазині в Х'юстоні. Довгий час Promark функціонував як сімейний бізнес, який не передбачає розширення та трансформацій, що з ним відбулися. Засновнику Promark не подобалося звучання барабанних паличок, які він реалізовував, що зрештою привело його до самостійного виробництва.

Перші барабанні палички компанія виготовляла із білого дуба місцевого походження. Серед клієнтів Promark були такі знаменитості як Тодд Цукерман, Рінго Старр, Філ Коллінз та інші. Саме тому, продукція бренду набула непорушного статусу еталона високої якості, міцності та надійності. Надалі виробничі потужності Х'юстонської фабрики значно розширилися, як і асортимент продукції. У 2011 році підприємство придбало нове сучасне обладнання, проте технології залишилися традиційними.

Деревина твердих порід, яка використовується для виготовлення паличок, проходить детальний відбір перед обробкою та після кожного етапу виробничого циклу.

Асортимент продукції Promark

Promark пропонує споживачам широкий асортимент якісної продукції для музичних інструментів, серед яких:

Цінова політика бренду представлена в кількох сегментах, а значить, музиканти по всьому світу незалежно від рівня доходів та навичок можуть придбати товар бренду Promark та переконатися на власному досвіді як і надійність американської продукції.