Накопичувачі

Накопичувачі і флеш-накопичувачі в каталозі LuxPRO

Незважаючи на те, що хмарне зберігання даних - це сучасно і зручно, воно не гарантовано буде у вас під рукою в будь-який потрібний момент. Перенесення копій ваших файлів на зовнішній накопичувач - це хороша практика. Наявність спеціального жорсткого диска і флеш-накопичувача забезпечує безпеку і збереження всієї вашої життєво важливої ​​інформації, що б не трапилося з вашим комп'ютером або підключенням до Інтернету

Як вибрати зовнішній жорсткий диск для зберігання даних

В наші дні портативні накопичувачі діляться на три основні категорії. Вибір між різними типами портативних накопичувачів означає компроміс між розміром, швидкістю і ємністю:
 
1. Флеш-накопичувачі USB фізично найменші, але при цьому можуть вміщати до 256 Гб і більше і бути дуже швидкими.
2. Зовнішні SSD-накопичувачі, як правило, більше, ніж флеш-накопичувачі, але можуть бути кишеньковими. Зазвичай вони вважаються найшвидшими дисками і можуть мати ємність до 2 ТБ, але коштують набагато більше, ніж жорсткі диски.
3. Портативні жорсткі диски (HD) набагато повільніше SSD і багатьох флеш-накопичувачів, але володіють більшою ємністю і набагато меншою вартістю за гігабайт. Ви можете помістити їх в сумку або кишеню, а їх ємність може досягати 5 ТБ.

USB-накопичувач

USB флеш-накопичувачі є однією з найменших форм автономного портативного зберігання. Як і карти пам'яті, вони використовують напівпровідникові чіпи флеш-пам'яті, але мають вбудований USB-роз'єм. Вони пропонують компактне і зручне зберігання даних.
 
Плюси:
 
• найлегший і портативний варіант;
• часто поміщається на брелоку;
• деякі диски працюють так само швидко, як і багато портативні ssd;
• дешевше, якщо вам не потрібно багато місця для зберігання.
Твердотільний диск (SSD)
Твердотільний диск не має рухомих частин. У наші дні цей термін часто використовується, коли мова йде про флеш-накопичувачах розміром більше флеш-накопичувача USB і підключаються кабелем, а не про що підключаються безпосередньо.
 
Плюси:
 
• відсутність рухомих частин означає більшу міцність;
• зазвичай швидше, ніж usb флеш-накопичувачі;
• в 2-5 разів швидше, ніж портативні hd;
• легкі і, як правило, менше, ніж портативні hd-диски.

Портативний жорсткий диск (HD)

У портативних і настільних HD-дисках використовується технологія, заснована на обертанні металевих дисків і магнітного запису. Завдяки рухомих частин вони важче і менш витривалі, ніж твердотільні диски і флеш-накопичувачі.
 
Плюси:
 
• дуже низька вартість за гігабайт;
• готові до використання в багатотерабайтних системах зберігання даних.

Ми пропонуємо підібрати і купити Накопичувачі і флеш-накопичувачі за нормальною ціною в інтернет каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, подивіться регулятори звуку таких брендів як: Alustage, New Light, TOA. Каталог https://luxpro.ua/ виконає поставку в міста як: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кропивницький, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн