Телефони та факси

Одне з найпрекрасніших винаходів людства - це телефон, що дозволяє зв'язуватися з улюбленими і друзями, що живуть далеко від нас. Передача звуку з часом скооперувалася з передачею зображень - так з'явився факс, і ця техніка ще більше спростила спілкування між людьми.

Сучасні моделі телефонів і факсів розроблені за самими передовими технологіями і тому є надійні і зручні пристрої, які випускаються лідерами в телефонному сегменті.

Panasonic - якість і комфорт спілкування

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує асортимент телефонних пристроїв від Panasonic:
 
1. Для традиційного користувача звичний стаціонарний провідний телефон, що стоїть на робочому столі або на тумбочці біля ліжка. Але сьогоднішні моделі таких телефонів відрізняються підвищеними можливостями в сфері безпеки ваших розмов - наприклад, ви можете купити апарат із захистом від прослуховування і більше не турбуватися про витік важливих відомостей.
 
2. Радиотелефон також знаком покупцям в Україні вже близько трьох десятиліть, але технологічні можливості моделей від Panasonic постійно розширюються. Саме тому сучасний радіотелефон теж забезпечений захистом від прослуховування, крім того - істотно збільшений термін служби телефонних акумуляторів і радіус покриття.
 
Телефонний зв'язок стає все більш комфортною і якісною - численні функції сучасних апаратів дозволяють використовувати звичні пристрої в ширшому сенсі.

Додаткові функції телефонів

До основних технічним можливостям телефонних апаратів відноситься прийом і відправка дзвінків, забезпечення стійкого зв'язку і якісної передачі звукових сигналів. У число додаткових функцій провідних пристроїв і радіотелефонів сьогодні входять:
 
• «чорний список» і блокування викликів;
• гучний зв'язок;
• якісний дисплей, де відображаються не тільки вхідні номери, але і функціональне меню телефонного апарату;
• автодозвон.
 
Важливе значення має якісне відображення цифр і букв на дисплеї - існують моделі зі спеціальною, м'якою підсвічуванням, що забезпечують чудову видимість екрану. Внесення номерів близьких людей в спеціальну адресну книгу полегшує пошук номера, а зручна можливість здійснити дзвінок певному абонентові за допомогою всього одного натискання використовується для запобігання неприємних зустрічей або навіть злочинних дій.

Ми рекомендуємо вибрати і придбати Телефони та факси за доступною ціною в онлайн магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, вибирайте Чохли, сумки, кейси захисні для світла таких брендів як: Alustage, Proel, SUPERLUX. Електронний магазин ЛюксПро привозить клієнтам в міста: Київ, Вінниця, Ужгород і в інші регіони України.