Звукове обладнання PMC

PMC була заснована в переконанні, що існує безліч способів поліпшення дизайну акустичних систем - і кращі продукти не виробляються, слідуючи за загальними тенденціями. Готові динаміки, корпусу і кросовери - звичайне явище в сучасному світі, але еталонні монітори PMC вимагають інноваційного, нестандартного уваги до деталей для створення конструкцій з низьким рівнем спотворень і високою роздільною здатністю

Про бренд PMC

Компанію PMC заснували Пітер Томас та Адріан Лоадер у 1990-му році. І сьогодні де тільки не є лідером цей виробник професійних акустичних систем: починаючи з телемовлення та звукомонтажу фільмів та закінчуючи записами музики будь-яких видів.

Акустику PMC можна знайти в найавторитетніших звукозаписних студіях, наприклад, в Emil Berliner або Teldax, які створюють треки найбільших лейблів світу Philips, DECCA, Deutsche Grammophon та Harmonia Mundi. Більше того, послугами компанії користуються такі шановні студії як Dreamworks, Dolby, BBC, JVC Studio Japan, Sony Mastering та Metropolis.

PMC – це одна з нечисленних компаній, монітори якої отримали престижну премію Еммі за внесок у вдосконалення сфери звукозапису. І при звукомонтажі в якихось блокбастерах не використовувалася акустика PMC: і в «Титанік», і в «Людина-павук-3», і у фільмі «Помри, але не зараз», і в «Пірати Карибського моря» і в багатьох інших .

У компанії PMC досить проста філософія: робити ідеальні рішення для виробництва акустичних систем, які не мають забарвлення та спотворення. Високий рівень звучання та якості акустичних систем PMC досягнуто завдяки постійним дослідженням та розробкам у галузі конструювання гучномовців, у сфері технології моніторів, а також завдяки співпраці з відомим брендом Bryston, провідним виробником підсилювачів у світі.

У компанії PMC працюють найкращі інженери у світі, які дають інноваційні рішення, які застосовуються виключно для останніх технологій звукозапису. Дружня команда розробників знає свою мету, тому вся акустика PMC звучить однаково якісно: це буде або DB1S+, або BB5-XBD-A. Баланс у звучанні нейтральний, відчувається динаміка з широкою спрямованістю, через що картинка стає чіткіше окресленою і визначеною на всьому частотному діапазоні.

Власник акустичних систем PMC – це людина, яка обирає новий шлях і бере від життя тільки найкраще.