Високоякісні коннектори Seetronic

Seetronic Ningbo Co. Ltd., й достатньо молода, но Вже й достатньо відома компанія, яка спеціалізується на розробці и ВИРОБНИЦТВІ високоякісніх роз'ємів. Допоміжне обладнання та комутація для акустичних систем, відеообладнання, світлової техніки дуже важливе в створенні комфортних умов роботи. Саме для цієї мети Ми пропонуємо надійні роз'єми від компанії Seetronic. Високоякісні коннектори джек, тюлпан, спікон, XLR, панельні и штирові, під пайку и затиск, в асортименті Seetronic Ви знайдете будь-який роз'єм для якісної комутації звукового обладнання

Компанія Seetronic: історія успіху и основні вектори розвитку

Seetronic є високотехнологічним підприємством, зосередженим на розробці високоякісних роз'ємів. Розташовані на Тайвані виробничі потужності з точністю обробки, а також мають команду з перспективним та креативним дизайном, компанія постійно розвиває чудові продукти для задоволення ринкового попиту з покоління в покоління, що призвело до нинішніх та майбутніх тенденцій, особливо як зростання багатьох нових галузей промисловості, компанія також розширює бачення, щоб забезпечити оптимальні рішення цих нових попитів своєчасності.

Seetronic продукти включають аудіо, відео, сигналів, живлення та волоконно-оптичні з'єднувачі, які широко використовуються в аудіо, освітлення, медичної, автомобільної, машинобудівної, авіаційної та інших галузей промисловості.

Асортимент продукції Seetronic в інтернет-магазині LuxPRO

Уявлень каталог сполучніх кабелів и надійніх роз'ємів Повністю відображає картину всієї широти охоплення різніх сфер електронного обладнання.

 Основні товарні категорії продукції Seetronic представлені в Наступний позіціях:

Продукцію компании Seetronic можна купити в нашому інтернет-магазині за демократичними ценам. Доставка товарів здійснюється Швидко і оперативно - на Наступний день после замовлення.