Світлодіодне обладнання LEDVANCE

Компанія LEDVANCE (Китай) є одним із світових лідерів у галузі загального освітлення як для професіоналів, так і для кінцевих споживачів, пропонуючи широкий асортимент світлодіодних світильників, передових світлодіодних ламп, інтелектуальних світлотехнічних рішень, світлодіодних стрічок та компонентів до них, а також традиційних джерел світла.

 Історія бренду LEDVANCE

Відділившись із бізнесу загального освітлення компанії OSRAM, компанія LEDVANCE на даний час належить китайській освітлювальній компанії MLS Co., LTD. Маючи офіси у більш ніж 50 країнах світу, а також заводи в Європі, Росії та Китаї, та ділову активність у більш ніж 140 країнах, LEDVANCE має визначний доступ на світовий ринок, побудований на довірі, міцних партнерських відносинах з клієнтами та потужною дистриб'юторською мережею по всьому світу. Грунтуючись на глибокому розумінні ринку загального освітлення, трендах у технологіях та мінливих потребах, ми підтримуємо різні вузькоспрямовані вимоги наших та ваших клієнтів.

LEDVANCE є однією з провідних світових компаній у світлотехнічній галузі та прагне удосконалювати роль освітлення в сучасному світі. Для цього ми створили власний бренд LEDVANCE для інноваційних світильників, інтелектуальних світлотехнічних рішень, електронних компонентів та світлодіодних стрічок. Для наших світлодіодних та традиційних ламп на даний момент ми ґрунтуємося на сильній та добре відомій марці OSRAM.

LEDVANCE – це ефективна організація з висококваліфікованими та мотивованими співробітниками – людьми, здатними успішно вирішувати складні завдання та виконувати проекти. Ми бачимо себе експертами, які рухають наш бізнес уперед із підприємницьким мисленням та творчим підходом. Ми динамічні, сміливі, швидкі та гнучкі – і щодня підтримуємо наші високі стандарти. Ми дивимось у майбутнє разом, як частина глобальної команди, і ми готові йти на ризик, удосконалюючи ринок освітлювальних рішень.

Пропонований асортимент товарів від інтернет-магазину LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO давно займається постачанням на український ринок світильного обладнання LEDVANCE. Це спричиняється широким попитом продукції серед українських покупців.

Устаткування LEDVANCE у каталозі інтернет-магазину LuxPRO:

  1. LED прожектори, світильники.
  2. Охоронні системи.