iFi апаратура для обробки звуку

Англійська компанія iFi є підрозділом відомої англійської компанії Abbington Music Research (AMR) та займається випуском відносно недорогих, компактних та портативних пристроїв. Модельний ряд iFi включає підсилювачі для навушників Micro & Nano iCan, Micro & Nano iDSD DAC, ламповий буфер iTube, фонокорректор iPhono, iUsb power

Про бренд iFi

iFi розрахований на абсолютно інший ринок і тому має зовсім інше ім'я. iFi є дочірньою компанією Abbingdon Music Research (AMR). iFi – це те, що очікувало на комп'ютерне аудіо. iFi – новий бренд, орієнтований на асортимент high-end компонентів комп'ютерного аудіо. Ціна/якість iFi однаково привертатимуть увагу процвітаючого покоління iPod та нинішнього 2-х канального аудіо.

Нехай доступні ціни і габарити не вводять вас в оману, компоненти iFi є технічно досконалими і включають безліч функцій, що зустрічаються тільки в набагато дорожчих пристроях. Першими моделями iFi у серії micro, у яких використовується технологія “trickle-down”, надана за ліцензією Abbingdon Music Research (AMR), є iDAC, iCAN, iUSBPower та iPhono. Це не прості серійні продукти, компанія iFi використовує в них безліч унікальних патентів компанії AMR: Asynchronous USB, Bit-Perfect, ZeroJitter Lite, Class A TubeState, Xbass, 3D HolographicSound, IsoPower, IsoEarth. Приготуйтеся до звучання у форматі HD-Audio з високою роздільною здатністю 24Bit/192kHz.

Асортимент продукції iFi в інтернет-магазині LuxPRO:

Інтернет-магазин LuxPRO підібрав обладнання від цього бренду в широкому модельному асортименті. У нас ви зможете знайти та замовити аудіотехніку високої якості в різних цінових категоріях.

Основний асортимент представлений у таких категоріях як:

  1. Підсилювачі та ЦАП.
  2. Аксесуари для плеєрів.
  3. Аксесуари для навушників.
  4. Акустична система.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує замовити необхідну модель товару із попередньою консультацією з нашими фахівцями, які допоможуть визначитися з вибором та порадити потрібну модель iFi.