Музичні аксесуари Rohema

Rohema Percussion - німецький бренд музичних аксесуарів, який займається виробництвом музичних інструментів з 1888 року. Компанія є підприємством вже в п'ятому поколінні. Засновником компанії є Роберт Хеллінгера, який займався розробкою барабанних паличок. На сьогоднішній день асортимент Rohema Percussion включає барабанні палички і щітки різного класу

Про бренд Rohema Percussion

Rohema Percussion, фамільна компанія, що займається виробництвом музичних інструментів вже п'ятого покоління. Компанія була заснована в 1888 році Робертом Едуардом Хеллінгером (Robert Eduard Hellinger) в німецькому містечку Маркнойкірхен (Markneukirchen). Основними виробами спочатку були різного роду барабанні та диригентські палички. На сьогоднішній день асортимент компанії значно розширився за рахунок спеціальних паличок (малетів, пологів, щіток, колотушок) та перкусійних інструментів.

Компанією Rohema Percussion керують Маттіас та Андреас Хеллінгери, які мають за плечима солідний багаторічний досвід роботи в батьківській майстерні. Разом з менеджером Майком та майстром Тобіасом Хеллінгерами, спадщина Rohema Percussion у надійних руках уже п'ятого прізвища.

На сьогоднішній день модельний ряд компанії складають барабанні палички з горіха (hickory) серій Classic, Natural, Rock, Rounded Tip та Traditional; барабанні палички із граба серії Hornwood; бюджетні барабанні палички серії Hornbeam, комбіновані палички, барабанні палички із палісандра (rosewood) серії Concert; палички для гри на Timbale, щітки різних модифікацій, родси, малети (калатушки для гри на гонгу, маршовому та тенор барабані, оркестровому та великому барабані); малети для гри на тимпані, тамбурині, перкусії; різні диригентські палички; перкусійні інструменти.