Tenda постачальник мережевих пристроїв і устаткування

Бренд Tenda з 1999 року є визнаним провідним постачальником мережевих пристроїв і обладнання. Tenda прагне до забезпечення простих в установці і доступних мережевих рішень, пропонуючи інноваційні, передові продукти для створення комфортного життя.

Про бренд Tenda

Інновації є душею технології Tenda. Тенда має два науково-дослідних центрів, Шеньчжень і Ченду, з близько 1000 співробітників, один центр виробництва, з близько 3000 чоловік і нової 120000 м2 виробничої бази в стадії будівництва.
 
1. Компанія Тенда встановила стратегічне партнерство з Broadcom в 2012 році і стала найважливішим партнером Broadcom в Китаї. Тенда приймає Broadcom чіп, який схожий на пристрої Apple, що привносить приголомшливу продуктивність для всіх продуктів Tenda.
2. Компанія Tenda відкрила більше 10 філій і 50 офісів в Китаї.
3. З 2007 року Tenda розпочала реалізацію своєї глобальної стратегії брендингу. Через світові канали дистрибуції, Tenda поширює продукцію більш ніж в 100 країнах по всьому світу. Tenda має команду обслуговування клієнтів більш ніж 160 співробітників для вирішення проблем для дистриб'юторів і клієнтів по всьому світу.
4. Tenda приймає новітні технології та професійні системи обслуговування для створення надійної мережі, щоб бути професійною високотехнологічною компанією в світі.

Каталог продукції Tenda

Асортимент продукції Tenda включає в себе домашні мережі, бізнес-мережі, комутатори, широкосмугові CPE, шлюзи, лінії електропередач, мобільний доступ, IP-камери і т.д. Відмінна продуктивність, стійкий сигнал, простота використання і установки, висока якість з конкурентоспроможною ціною є загальними рисами всіх продуктів Tenda.