Барабанні пластики та аксесуари REMO

Компанія Remo (США) - всесвітньо відомий виробник пластиків (мембран) і аксесуарів для барабанів засновником її є барабанщик Ремо Беллі, який ще з 50-х років минулого століття починає власні експерименти з різними матеріалами для виробництва мембран для барабана

 

Історія компанії Remo і основний спектр діяльності

Історія Remo починається після Другої світової війни, а засновником її є барабанщик Ремо Беллі, який ще з 50-х років минулого століття починає власні експерименти з різними матеріалами для виробництва мембран для барабана. Перші мембрани-пластики були білого кольору, а вже згодом їм на зміну прийшли різноманітні прозорі. Офіс знаходиться в штаті Каліфорнія. 

В даний час фахівці Remo зосереджені на розробці та постачанні якісних пластиків для барабанів. У своїй ніші компанія продовжує залишатися в числі світових лідерів та регулярно випускає цікаві рішення для своїх покупців. Пластики Remo - це барабанні мембрани, які відрізняються видатними технічними та музичними характеристиками. Безліч відомих музикантів і компаній віддають перевагу продукції саме цього виробника. 

Основні особливості асортимента продукції Remo в інтернет-магазині LuxPRO

Фахівці нашого інтернет-магазину пропонують українцям детально ознайомитися з каталогом товарів даного виробника. Наші експерти наполягають на особливому якості барабанних пластиків Remo. Основні серії пластиків:

  • гладкі пластики (Clear, Hazy, White і Ebony;
  • пластики з напиленням (Weatherking);
  • структурні пластики (Renaissance);
  • багатошарові пластики (Fiberskyn 3, CS, Pinstripe, Mondo);
  • ткані пластики (Falams).

Купити конкретну модель пластика від Remo можна з оперативною доставкою від LuxPRO.