Кабельне обладнання Tasker

Бренд Tasker заснований італійською компанією Milan Srl для виробництва та продажу кабельної продукції, необхідної для підключення аудіовізуальної техніки, електроніки, автоматики, локальних мереж, медичного та промислового обладнання. Сорокарічний досвід успішної роботи на ринку кабельної продукції зробив компанію відомим та шанованим виробником, для якого висока якість продуктів вважається пріоритетом корпоративної політики

Діяльність компанії Milan Srl

Протягом багатьох років роботи компанія не припиняє розвиватися, удосконалюватися технології та поповнювати асортимент своєї продукції, саме тому сьогодні під брендом Tasker випускається понад 3 тисячі типів різноманітних кабелів, а також супутні комплектуючі деталі. У виробництві використовуються матеріали, що повністю відповідають європейським стандартам RoHS 2002/95/EC та 2011/65/EU, сертифікації якості UNI EN ISO 9001.

Для задоволення потреб світу шоу-бізнесу було розроблено та реалізовано у масове виробництво лінійку Tasker-live – це набори сполучних кабелів для мікрофонів, динаміків та музичних інструментів.

Крім того, компанія також виготовляє кабельну продукцію за індивідуальними замовленнями – наприклад, для використання в екстремальних умовах або для втілення унікальних авторських проектів. Протягом місяця будь-яке замовлення, залишене клієнтом, виконується – будь то надгнучкі кабелі або дроти в незаймистій обмотці, а також кабелі з суперізоляційними властивостями або стійкі до впливу будь-яких подразників.

Виробництво Tasker продовжує розширюватися і завжди готове задовольнити всі запити ринку завдяки постійним дослідженням та створенню інноваційних виробничих систем, а також за рахунок використання новітніх матеріалів та з'єднань для отримання продукції високої якості, ефективності та надійності.

Асортименти продукції Tasker в інтернет-магазині ЛюксПро.

Кабелі, представлені в LuxPRO, оснащені безліччю роз'ємів та сполучних елементів та успішно застосовуються при підключенні аудіовізуального обладнання. Тут ви зможете придбати кабелі різних видів:

  1. Мультикорні.
  2. Оптичні.
  3. Акустичні.
  4. Мікрофонні.

Крім того, в асортименті товарів від бренду Tasker є і специфічні роз'єми, сполучні елементи, які необхідні для компонування окремих кабелів або пристроїв. Європейська якість продукції Tasker підтверджена десятиліттями успішної роботи та мільйонами задоволених покупців у різних країнах світу.