Губна гармошка SEYDEL

Гармоніки SEYDEL проводяться в усіх стандартних клавішах, а також у багатьох спеціалізованих настройках. SEYDEL є єдиним виробником гармонік, що пропонують інструменти з нержавіючої сталі - від блюзу до Тремело і хроматичних гармонік. Всі ці інструменти характеризуються повним звучанням і винятковою міцністю.

Стандарт Гармоника SEYDEL

На відміну від багатьох інших великих виробників, компанія Seydel залишають поза передачею виробництво на аутсорсинг в Китай, тому, хоча ця гармоніка початкового рівня цінується вище, ніж базові моделі багатьох конкурентів Seydel, вона виробляється в Німеччині і може розглядатися як еквівалент Hohner Special 20 або Rocket, а не як більш дешеві аналоги.

 Соліст-професіонал

На відміну від інших моделей Seydel за цією ціною, Solist pro має дерев'яну, а не пластикову гребінець. Сама гребінець оброблена кількома шарами герметика, щоб зменшити набрякання, і має половинчасті плоскі кришки з нержавіючої сталі. Очерет виконаний з латуні.
 
оркестр S
 
Незважаючи на те, що оркестр S має подібну конструкцію з Session Steel, він налаштовується соло, а нотна компоновка нагадує хроматичну губну гармошку. Це робить його особливо підходящим для гри мелодій.
 
гармоніка Favorite
 
Favorite схожий на Session Steel, з тростини з нержавіючої сталі, але замінює пластикову гребінку на анодований алюміній, надаючи ясний, яскравий тон.
 
1847 Класика
 
Ця губна гармоніка сходить до першої диатонической продукції Seydel з очеретами з нержавіючої сталі, але оновлює її з сучасними точними технологіями виробництва. Кленовий гребінь покритий декількома шарами герметика, а кришка зроблена з міцної нержавіючої сталі.