Мікрофони, радіосистеми, навушники, конференц-системи AKG

Австрійська якість продукції від компанії AKG відомо багатьом професійним музикантам і людям, які працюють зі звуком. Вже на протязі понад шістдесят років фірма виробляє надійне обладнання для ді-джеїв, музикантів, звукорежисерів і т.д. AKG Acoustics виробляє високого класу професійні мікрофони, навушники, гарнітури, радіосистеми, конференц-системи, аксесуари.

Успіх бренду пояснюється грамотним підходом до виробництва і постійним пошуком нових рішень.

Як прийти до успіху: невелика історія компанії AKG

Початок діяльності бренду випадає на післявоєнний 1947 рік. Саме тоді двоє друзів - доктор Рудольф Гёріке і талановитий інженер Ернст Плесо вирішили професійно займатися виробництвом акустики. Протягом декількох років фірма представляла собою одне підсобне приміщення, де працювали тільки два співробітника - власне, самі доктор і інженер.
 
Але вже на сьогоднішній день штат компанія налічує близько 250 співробітників, серед яких близько шістдесяти професійних інженерів. Це пояснює широкий асортимент фірми: кожна група інженерів відповідає за розробку конкретної групи товарів.
 
На даному етапі розвитку бренд має близько 1400 видів запатентованої техніки. Лабораторії AKG славляться на всю Європу: саме вони є найбільш високотехнологічними і професійно оснащеними.
 
У 1990 році американський журнал «Billboard» проводив опитування серед своїх читачів про використаний акустичному обладнанні. Результати опитування були красномовні: кожна звукозаписна студія має в своєму розпорядженні хоча б одну модель мікрофона компанії AKG.
 

Асортимент продукції AKG в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO представляє своїм клієнтам все модельне різноманітність продукції даного бренду. У нас можна купити все: від звичайного кабелю до якісного студійного мікрофона.
 
Основна адуіо-техніка, представлена ​​в каталозі:
• студійні мікрофони в різних модельних варіантах;
• широкий вибір мікрофонів для караоке за лояльними цінами;
• сценічні мікрофони в двох модельних варіантах - петличні і наголовниє;
• мікрофони для вокалу в якісному конструктивному виконанні;
• радіомікрофони в комплекті з радіосистемами, зарядними системами і поясними передавачами.
 
Це основний асортимент продукції, тоді як кожен клієнт зможе замовити також різні аксесуари для ді-джеїв, інструментальні кабелі та багато інших видів мікрофонів (для конференцій, інструментальні мікрофони).