Виробник акустичного обладнання, комутації, стійок ROXTONE

Додаткове обладнання для акустичних систем - важлива складова надійної і комфортної роботи. Кабелі від компанії Roxtone помітно лідирують в сфері продажів по всьому світу, будучи надійними помічниками для кожного музиканта і ді-джея. ROXTONE провідний виробник акустичного обладнання, комутації, стійок

Основні спектри діяльності бренду Roxtone на світовому ринку

Країна-виробник комутаційного обладнання - Китай. Фірма була заснована в 1990 і з тих пір не зраджує своїм основним принципам ведення бізнесу - чітке усвідомлення потреб ринку і випуск максимальної надійної техніки. Варто відзначити, що продукція бренду випускається в повній відповідності до директиви ROHS. А це значить, що товари від компанії Roxtone відповідають всім нормам екології і безпечні для використання в будь-яких умовах.

Китайське виробництво подібного рівня завжди відрізнялося чітким розподілом обов'язків серед команди розробників. Перший етап - це створення проектних моделей майбутньої продукції. Інженери ретельно опрацьовують кожну модель, знаходять основні матеріали для виготовлення комутаційного обладнання. Після цього йде процес виробництва на високотехнічних верстатах і машинах. Головний етап - тестування виготовлених моделей на виявлення різних несправностей і невідповідностей до міжнародних стандартів якості.

На сьогоднішній день продукція Roxtone поставляється на багато ринків європейських і американських країн.

Асортимент комутаційного обладнання Roxtone в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин LuxPRO в повній мірі надає українським користувачам вибрати і купити надійні кабелі для акустичної техніки. Основні товарні категорії продукції:

  • готовий інструментальний кабель для комфортного підключення різних музичних систем до акустики;
  • панельний XLR-роз'єм, застосовуваний в підключенні багатьох моделей аудіо-техніки;
  • мультикорний кабель, що виключає звукові втрати, надійно і легко підключається до різного типу акустики;
  • спікон - основний вид комутаційних кабелів для підключення різних акустичних систем;
  • додаткові аксесуари для DJ, серед яких надійні стійки для діджейського обладнання.

Замовлення продукції здійснюється нашими менеджерами швидко і оперативно. Вже на наступний день ви зможете отримати замовлену модель за допомогою своєчасної доставки по Україні.