Ludwig барабанні пластики та аксесуари

Ludwig - американський виробник музичних інструментів, що спеціалізується на ударних інструментах. Значною популярністю бренд досяг в 1960-х роках завдяки підтримці барабанщика Beatles Рінго Старра. Продукція Ludwig включає в себе барабанні установки і обладнання. Компанія також займається комерціалізацією інших ударних інструментів (від компанії Musser Mallet Company, придбаної в 1965 році), таких як марімби, віброфони, ксилофони і дзвіночки в барі, через свою головну компанію Conn-Selmer.

Незалежно від того, новачок ви або досвідчений професіонал, у Ludwig є все необхідне. Колекція прекрасно сконструйованих барабанів не може бути знайдена в таких розмірах більше ніде. Компанія пропонує все, що може знадобитися барабанщику. Від повних комплектів, що складаються з декількох частин, до педалей, підставок і анкерних шпор.
 
Барабанщики люблять широкий асортимент барабанів Ludwig. В каталозі барабанів важливо не тільки якість, але і різноманітність.

Історія бренду Ludwig

• 1900-1919. Початок "Барабанної компанії Людвіга" і "Найвідоміше ім'я на барабанах";
• 1909 - Вільям Ф. і Теобальд Людвіг засновують компанію "Людвіг і Людвіг Драм";
• 1909 - Людвіг виробляє першу педаль бас-барабана;
• 1911 - Ludwig представляє свою першу модель Timpani
 
Людвіг представляє Black Beauty Snare Drums - один з найбільш затребуваних барабанів в звукозаписної індустрії. Сильні барабани Black Beauty випускаються і сьогодні і продаються по всьому світу.