Оренда обладнання

Вам потрібна апаратура для проведення розважального заходу? Компанія LuxPRO пропонує в оренду найбільш затребуване світлове та звукове обладнання, спеціальні ефекти по м Києву та Київській області. Для отримання потрібного обладнання в оренду вам достатньо зателефонувати нам в офіс - інше зроблять наші менеджери і технічні фахівці сервісного центру.

 

Оренда світло-звукового обладнання та музичного обладнання для нашої компанії завдання не основна, але затребувана. Ми зіткнулися з необхідністю пропонувати цей вид послуг, коли здаючи на ремонт той чи інший прилад, наш клієнт потребував короткочасної його заміні. І ось потроху ми почали пропонувати нашим клієнтам мікшерні пульти, мікрофони, підсилювачі або комплект акустики. Це звичайно ж не повноцінні райдерние комплекти - це в першу чергу альтернатива вийшли з ладу світло-звуковим приладів.

У разі необхідності замовлення повноцінного комплекту акустики для оренди ви можете звернутися до наших фахівців і ми запропонуємо Вам перевірені компанії - наші партнери, які забезпечать вас всією необхідною апаратурою. У будь-якому випадку телефонуйте, пишіть і ми знайдемо найкраще рішення в вашому запиті.

Ми рекомендуємо Вам підібрати і придбати Оренда обладнання по актуальній ціні в інтернет магазині світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете порівняти Педалі для гітар таких брендів як: Roland, Adeo, Chauvet. Каталог LuxPRO виконує доставку покупцям в містах: Одеса, Тернопіль, Мелітополь і в будь-яке місто України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн