Музичні інструменти Adams

Інструментальні фабрики і штаб-квартира компанії знаходяться в місті Іттерворт, Нідерланди. В цьому ж будинку Адамс у своєму розпорядженні величезний музичним магазином з виробництва дерев'яних духових, ударних і перкусійних інструментів. У Луммене (Бельгія) у компанії є ще один музичний магазин. В обох магазинах представлений спеціалізований ремонтний відділ.

Adams - музичні інструменти та аксесуари зі стилем

Компанія Adams Musical Instruments є найбільшим виробником музичних інструментів в Нідерландах. Компанія спеціалізується на виробництві ударних і духових інструментів
 
До ударним інструментам компанії Adams відносяться:
 
• литаври,
• марімби,
• ксилофони,
• віброфони,
• бас-барабани,
• дзвіночки,
• барабанна апаратура,
 
в той час як асортимент мідних інструментів включає труби, флугельгорни, корнети, тромбони і туби.

Історія бренду Adams

Андре Адамс, засновник компанії, приступив до ремонту латунних інструментів в 1970 році. Музика була його хобі, а інженерія - його пристрастю. Отримавши досвід роботи в якості інструментальника в різних відомих фірмах по всій Європі, його унікальний досвід привів до появи одного з найбільших в світі виробників ударних і духових інструментів.

Чим так унікальний бренд?

Основне завдання, яке переслідує виробник - розкрити весь потенціал кожного гравця. Якою б не була мета - підготувати нове твір будинку, розважити аудиторію, виграти прослуховування або конкурс, записати запаморочливий альбом - все це, за словами бренду, надихає стати частиною музичного подорожі. Що насправді є ключовим у всьому цьому, так це посилити задоволення і задоволення, які може дати тільки якісний інструмент. Продукція, магазини і співтовариство Adams - все зосереджені на багаторічному досвіді.

Виробництво інструментів Adams

Інструменти Adams продаються по всьому світу через дилерів і дистриб'юторів. Особливої ​​популярності набули В США. Деякі відомі дилери труб і ріжків Adams в США - це Austin Custom Brass і J. Landress Brass.