Відео-продукція DREAM VISION

Багато організовують домашні кінотеатри прямо в своєму будинку. Але для цього необхідна високоякісна техніка, яка забезпечить ефект справжнього кінотеатру з хорошим звуком і чіткою картинкою. Відео-техніка від бренду DREAM VISION це саме те обладнання, яке зазначено усіма параметрами сучасного якості DREAM VISION це сучасна відео-продукція для домашнього кінотеатру.

 

Історія успіху компанії DREAM VISION і основні напрямки розвитку

Країна-виробник бренду - Франція, саме в цій країні в місті Парижі була заснована фірма. У 1982 році французьким бізнесменом Жаном-Клодом Юнес були зроблені перші поставки імпортного обладнання для домашнього кінотеатру на європейський ринок. А в 1996 році підприємець почав власне виробництво якісної відео техніки.

З самого початку своєї діяльності Жан-Клод Юнес пред'являв продукції своєї компанії жорсткі вимоги. Він намагався створити таке обладнання, яке б відрізнялося високою передачею кольору, прекрасними показниками контрастності і високою роздільною здатністю.

Вже до початку нового тисячоліття були випущені перша серія інноваційних відео проекторів, які стали широкого використовуватися в домашніх умовах. На сьогоднішній день бренд розвивається саме за цим напрямком, пропонуючи європейським користувачеві широкий асортимент і лояльні ціни.

Асортимент і основні характеристики продукції в інтернет-магазині LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO продукція даного бренду виділяється в особливу категорію висококласного відео обладнання. Це одна з небагатьох фірм, яка користується особливим авторитетом на українському ринку.

Основні особливості асортименту продукції DREAM VISION:

• проектори для домашнього кінотеатру: компактні моделі в стильному дизайні, які володіють високими параметрами передачі кольору, багатофункціональністю, високим дозволом і простотою в управлінні;

• в асортименті представлені інноваційні лампи для проекторів, за допомогою яких можна створити справжній ефект кінотеатру у себе в будинку;

• окрема категорія - окуляри для кінотеатру, з їх допомогою можна переглядати всі новинки в 3D форматі.

Кожен товар від бренду DREAM VISION можна купити в нашому інтернет-магазині з можливістю доставки в будь-який український регіон. При виникненні будь-яких питань за умовами доставки або оплати звертайтеся до наших професійних менеджерів.