Світлові прилади і контролери Robe

Світлотехніка нового покоління представлена на українському ринку безліччю брендів. Один з найгучніших серед вітчизняного користувача - бренд Robe, що втілює в собі всі сучасні принципи надійного виробника освітлювальної техніки. Керовані професійні світлові прилади і контролери Robe це якість і гарантія роботи на довгі роки

Філософії компанії Robe і її втілення на світовому ринку

Країна-виробник освітлювальних приладів - Чехія. У цій країні знаходяться головні фабрики і офіси компанії. Фірма пропонує інноваційні рішення в сфері виробництва агрегатів для створення динамічного світла, а також рухомих установок для створення різного типу інсталяцій.

Основний філософський запал виробників - це тісна комунікація з партнерами і кінцевим користувачем продукції. Мета бренду Robe - це почути голос кожного покупця, щоб згодом відкоригувати свою роботу в потрібному напрямку.

Компанія Robe відома далеко за межами Чехії. Продукції бренду продається в дистриб'юторських мережах в близько дев'яносто країнах світу. Всього в штаті компанії налічується близько трьохсот співробітників, а загальні площі виробничих підприємств і офісів налічують близько двадцяти тисяч квадратних метрів. Подальший розвиток компанії - це чітке усвідомлення потреб ринку, які творчо втілюються на фабриках Robe.

Асортимент компанії Robe в інтернет-магазині LuxPRO

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує українським інсталяторам, організаторам різних шоу і концертних заходів ознайомитися з асортиментом фірми Robe і зрозуміти, що це надійний виробник, що пропонує також продукцію за доступними цінами.

Основні товарні категорії продукції:

  • динамічні прожектори типу «рухомі голови» LED - в двох основних різновидах SPOT і WASH;
  • надійні установки - генератори диму, універсально використовуються на концертних заходах, в зйомках кліпів і фільмів;
  • дискотечне обладнання - в асортименті представлені основні варіанти оснащення клубів і дискотек надійними освітлювальними приладами;
  • світлодіодні прожектори, широко використовувані в організації різних інсталяцій і концертів;
  • надійні світлові сканера - комфортно використовуються і легко підключаються.

Продукцію від компанії Robe замовити в нашому інтернет-магазині кожен українець може з гарантованими можливостями швидкої доставки і комфортною оплати будь-яким способом.