Акустика Premiere acoustics

PREMIERE ACOUSTICS - компанія, що спеціалізується на виробництві акустичного та звукового обладнання. Основними напрямками бренду є акустичні системи, мониторная акустика, звукове обладнання для домашніх кінотеатрів та аксесуари. Професіонали в усьому світі відзначають високу продуктивність обладнання PREMIERE ACOUSTICS: концертні та інсталяційні акустичні системи, студійні монітори, цифрові системні процесори

Основна область спеціалізації бренду Premiere Acoustics - це виробництво надійних звукових систем для універсального використання музикантами, звукорежисерами і ді-джеями. Продукція компанії широко застосовується на концертних майданчиках під час живих виступів, відрізняючись своєю максимальною надійністю.

Діяльність бренду Premiere Acoustics на світовому ринку

Країна-виробник акустичних систем - Китай, що відразу ж говорить про досить демократичною ціною, яка встановлюється на продукцію, що випускається. Китайське виробництво менш витратне, ніж на європейському чи американському континенті. Але це не означає, що даний бренд - низькоякісна китайська продукція. Компанія Premiere Acoustics відноситься до тієї плеяди китайських виробників, які не поступаються в якості відомим фірмам з Європи і Америки, в деяких випадках привносячи власні інноваційні рішення.

Бренд Premiere Acoustics стоїть на позиціях повного взаємодії зі своїми клієнтами. Вони впевнені, що кращий виробник акустичного обладнання це той, який користується довірою споживач. Тому розробники роблять все можливе, щоб довіру не вичерпалося ні на одну хвилину.

Виробник максимально налагодив процес виробництва на кожному етапі: від розробки модельного проекту до надійної упаковки товару.

Бренд Premiere Acoustics і асортимент продукції в інтернет-магазині LuxPRO

Фахівці нашого інтернет-магазині серед всієї плеяди китайських виробників акустики виділяють саме бренд Premiere Acoustics. Наші експерти вважають його найбільш наближеним до улюбленого співвідношенню українців ціни і якості. Ось кілька товарних категорій в нашому каталозі:

  • сабвуфери - ідеальні рішення для створення продуктивної атмосфери на концертних майданчиках, моделі компактні, надійні, легко підключаються і виконують по максимуму весь заявлений спектр можливостей;
  • пасивні акустичні системи - моделі для використання з власними підсилювачами, досить легко підключаються з різним типом обладнання, мають дуже привабливий дизайн.

Аудіо-техніка від фірми Premiere Acoustics в інтернет-магазині LuxPRO продається по найоптимальнішим і демократичними цінами українського ринку. Доставка товарів здійснюється в точно вказаний при замовленні термін - в будь-який регіон нашої країни.