WiFi-адаптери

 WiFi-адаптери - призначення та особливості

Wi-Fi адаптери - це спеціальні прилади, що забезпечують якісне підключення до інтернету в точці доступу. Їх ще називають підсилювачами оскільки головна роль цього пристрою - посилення Wi-Fi сигналу. Саме воно по суті являє собою мережеву карту, вміщену у флешку. Деякі моделі передбачають наявність вбудованої антени, завдяки чому вони здатні «зловити» сигнал на відстані в межах 1 - 3 км. В основному ж сфера впливу таких приладів становить не більше 100 - 150 метрів.
 
Важливими особливостями Wi-Fi адаптерів є їх відмінна проникаюча здатність. Вони можуть приймати і підсилювати сигнали, що проходять навіть через товсті бетонні стіни. Тому робота з ними в Інтернеті завжди комфортна і проходить без всяких перебоїв.

Технічні властивості адаптерів Wi-Fi

При виборі такого приладу слід приділяти максимум уваги на такі параметри:
 
• стандарт зв'язку - від неї залежить швидкість функціонування, зазвичай підсилювачі підтримують показники в 802.11n, 802.11g, 802.11b і 802.11а;
• частота робочого модуля - більшість моделей працює в діапазоні 2,5-5 ГГц;
• потужність передавального модуля - передбачає якісне з'єднання, зазвичай рекомендована на рівні 16-20 дБм;
• маскування доступу - наявність шифровки, що забезпечує захист від несанкціонованого підключення сторонніх; сучасні адаптери підтримують протоколи WPA (WPA2), WPA (WPA2) / PSK;
• сфера впливу - вказує на дальність функціонування за двома параметрами - всередині будівлі, і на вулиці; для домашнього користування найкраще підходять прилади з дальністю в 5 метрів.

Види підсилювачів Wi-Fi сигналу

Всі прилади, що передбачають підключення до Wi-Fi, має мережеві адаптери. Якщо їх немає, або вони не мають потрібної потужністю, то тоді рекомендовано придбання додаткового пристрою, яке пропонується в двох видах.
 
1. Портативний тип такого виробу підключається через роз'єм USB. Він забезпечує роботу з сигналом, подібно вбудованого підсилювача.
2. PCI-адаптер, що підключається всередині системника, безпосередньо до материнської плати. Ці прилади мають антену, яка знаходиться після інсталяції зовні. Суть функціонування таких приладів ідентична попереднього типу.
 
Вибрати відповідний для вас WiFi-адаптер ви можете на сайті інтернет-магазину LuxPRO. Зручна система пошуку дозволить зробити це швидко і з урахуванням всіх технічних характеристик.

У нас можливо підібрати і придбати WiFi-адаптери за найкращою ціною в каталозі інтернет магазину музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, дивіться Блоки живлення для світлового обладнання таких брендів як: Apart, iTC audio, DiMarzio. Магазин ЛюксПро доставить покупцям міст: Київ, Харків, Вінниця і в інші регіони України.