Музичні інструменти DB Percussion

DB Percussion - компанія, продукція якої відрізняється високою якістю. DB Percussion лідирує серед виробників ударних і перкусійних інструментів, а також аксесуарів для музичних інструментів. Компанія DB Percussion пишається тим, що виробляє якісну продукцію за кращими цінами.
Жодну сучасну мелодію неможливо уявити собі без ритмічного звуку барабанів або більш екзотичних маракасов, конго або бонго. Ударні інструменти є своєрідним каркасом, на якому можна вибудовувати різноманітні музичні композиції, і тому вибір перкуссионного продукції - це дуже важливе і відповідальне справа.

Класифікація

Класифікувати перкусію (від латинського слова «перкусія» -постуківаніе), можна за кількома критеріями, і тому часто один і той же інструмент може належати одночасно до різних груп. Як і будь-які сучасні музичні інструменти, ударні діляться на:
 
  1. Звичайні - сюди входять інструменти і пристосування для перкусії, де для функціональності не потрібно підключення до джерел живлення, тобто - традиційні барабанні установки, маракаси, бонго і т.д.
  2. Електронні представлені, в основному, різними модифікаціями ударних установок, де в допомогу барабанщику присутні не тільки електрику, а й управління за допомогою програмування.
Також існує класифікація перкусійних пристроїв за висотою звуку:
 
  1. З певною висотою - до цієї групи можна зарахувати інструменти з чітко вираженою висотою звучання, налаштовані на певні ноти. Наприклад, звук барабанів завжди знаходиться на одній і тій же висоті звукоряду.
  2. З довільної висотою - сюди входять, перш за все, всі музичні інструменти етнічної групи - кахон, Конга, кабаса, тамбурини, бонго і т.д. Їх не налаштовують на певні звуки, і тому висота звучання довільна.

Застосування

Серед величезного асортименту інтернет-магазину LuxPRO ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант комплекту ударних інструментів в залежності від творчого спрямування вашої музичної групи або стилю виконання окремого співака.
 
Лідер по виробництву ударних інструментів, перкуссионного продукції і супутніх аксесуарів DB Percussion представляє широкий вибір новинок 2019., Які були розроблені і випущені з урахуванням численних побажань мільйонів покупців. Високоякісна продукція активно застосовується в естрадних колективах, на рок-фестивалях, в етнічних фолк-групах і т.д. - словом, скрізь, де необхідно відмінне звучання, чіткий ритм і запальні звуки.
 
Додаткові аксесуари, які необхідні для нормального функціонування будь-якої апаратури - це стійки під барабани, особливі стільці і підставки - вони розроблені спеціально для комфортного виконання різноманітної музики на радість численним шанувальникам.