Музичні інструменти Petrof

Всесвітньо відома компанія-виробник акустичних піаніно Petrof понад 150 років постачає на ринок музичних інструментів чудові концертні роялі та фортепіано, які заслужено вважаються одними з найкращих виробів цього спектру

Історія компанії Petrof

У 1864 році молодий майстер Антонін Петроф відкриває у невеликому містечку Градца Кралове (Чехія, Австрійська імперія) фірму з виготовлення піаніно, а вже через 30 років розпочався експорт музичних інструментів під брендом Petrof за кордон. Після смерті засновника компанії у 1915 році керівництво виробництвом перейшло до його синів, потім до онуків – і сьогодні вже шосте покоління сім'ї Петроф керує легендарною фірмою та її численними проектами.

Компанія зуміла пережити дві світові війни, націоналізацію фабрики з виготовлення роялів та піаніно, зуміла домогтися приватизації сімейного виробництва, поки 2001 року завод не перейшов повністю до рук Петрофих.

З 2004 року директором компанії стала Зузана Петрофова, водночас отримавши і посаду президента Європейської конфедерації виробників музичних інструментів. Практично щороку бренд Petrof представляє нову модель роялю чи фортепіано, отримуючи престижні нагороди на спеціалізованих виставках та рейтингах.

Сьогодні продукція компанії Petrof вважається еталоном високої якості виготовлення клавішних інструментів, назва бренду відома кожному музикантові світу, шанувальникам класичної музики і навіть людям, які не пов'язані тісно з мистецтвом. Секрети майстерності чеського генія Антоніна Петрофа з ручного виготовлення деталей та складання піаніно не зникли у глибині століть, а продовжують жити та вдосконалюватись відповідно до сучасних вимог до звучання роялю.

Інструменти бренду Petrof в інтернет-магазині LuxPRO

ЛюксПро з гордістю представляє одну з перлин асортименту компанія Petrof – рояль серії P237 MONSOON відрізняється чистим та м'яким звучанням, широкими можливостями для музикантів показати глибину експресії своєї гри та висловити усі свої почуття.

Збалансований звук, дивовижна гармонія потужності та романтичності в звучанні, чудовий зовнішній вигляд та відомий дизайн люкс-класу дозволяють визначити цей інструмент як найпрезентабельніший показник відмінного смаку, глибоких знань у галузі інструментів та почуття прекрасного.

Рояль Petrof призначений для концертних виступів у консерваторіях та залах, він прикрасить хол престижного готелю та солідний ресторан – адже цей бренд залишився дорогим та знаменитим упродовж багатьох років.