Українська компанія Romsat побутова електроніка: телевізори, тюнери

ROMSAT - це багатопрофільна Українська компанія. Під однойменним брендом виходить лінійка побутової електроніки: телевізори, тюнери, САМ-модулі і антени. Офіси компанії розташовані в Україні, Грузії, Болгарії та Азербайджані. Компанія пропонує сучасні рішення світового рівня з використанням перспективних розробок і досліджень в області телекомунікаційних і інформаційних технологій

Про бренд ROMSAT

ROMSAT — міжнародна компанія із головним офісом у Києві. Спеціалізується на багатопрофільній проектній дистрибуції телекомунікаційного та телевізійного обладнання, систем безпеки (відеоспостереження, СКУД, охоронна та пожежна сигналізації) та звуку, конгрес та конференц систем, вимірювального обладнання та кабельної продукції, побутової електроніки та програмного забезпечення від провідних світових брендів на території України, а також Грузії та Болгарії.

Заснована у 1994 році Віктором Мазуром та партнерами — випускниками РФФ КНУ імені Тараса Шевченка. Перший продукт — власна розробка супутникового тюнера DVB-S, його виробництво та дистриб'юція. За двадцять п'ять років ROMSAT пройшов шлях від невеликого колективу однодумців до команди професіоналів зі штатом понад 150 осіб, одного з лідерів ринку телекомунікаційних технологій в Україні. Входить у групу компаній ROMSAT.

Компанія має власний бренд в сегменті побутової техніки та електроніки — ТМ ROMSAT. Продукти ROMSAT — телевізори, цифрові ефірні тюнери DVB-T2 та ефірні антени.