Програма лояльності

Ми пропонуємо Вашій увазі Програму Лояльності, призначену для людей, які довіряють високому сервісу і якісній техніці компанії LuxPRO. Для нас - це відмінний спосіб подякувати Вам за Ваш вибір і сталість. А для Вас - це хороша можливість заощадити, а також відчути себе бажаним клієнтом компанії LuxPRO. 

Як взяти участь у програмі? 

1 варіант - щоб увійти в коло цінних клієнтів і отримати знижку вже перед 1-й покупкою, Вам потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на сайті, перш ніж замовляти і отримати автоматично Персональну Знижку в 5% (Срібну Картку), яка діє на асортимент товарів *, представлених на сайті компанії .
 
2 варіант - зробити покупку і отримати від нас знижку, яка фіксується а особистому кабінеті в 5%, 10% або 15% на наступні покупки.
 
Для отримання знижки більш ніж 5% після реєстрації на сайті, будь ласка, зв'яжіться з менеджером компанії і, отримавши підтвердження за наданою Вам персональної знижку в 10, 15%, проведіть замовлення через корзину (увійшовши попередньо за зареєстрованим індивідуальним логіном) або оформіть усне замовлення через менеджера.
 
ВАЖЛИВО! В подальшому, при проведенні замовлень, Ваша знижка буде зберігатися.
 
Отримувати знижки - просто!
 
Кожен новий клієнт отримує знижку від 5% до 15% при першій покупці.

При замовленні товару на суму від 100 грн. до 25 000 грн. - Надається 5% знижки на весь асортимент товару (Срібна Карта).

При замовленні товару на суму від 25 000 грн. до 50 000 грн. - Надається 10% знижки на весь асортимент товару (Золота Карта).
 
При замовленні товару на суму понад 50 000 грн. - Надається 15% знижки на лише ПЕВНИЙ асортимент товару (Платинова Карта).
 
ВАЖЛИВО! На деякі групи товарів (напр. - караоке, ноутбуки, монітори, телевізори, проекційне устаткування та ін.) представлені в нашому асортименті - дана програма лояльності не поширюється, в зв'язку з фіксованою ціною і встановленням максимально допустимої знижки на них. При проведенні акцій, на товари компанії, знижка за програмою лояльності розраховується від роздрібної ціни (ціни на товар без знижки). Акційний товар поверненню (обміну) не підлягає.
 
Ми розраховуємо, що програма лояльності зробить ваші покупки в LuxPRO більш привабливими і вигідними.
 
Співпрацюючи з компанією LuxPRO, ви отримаєте цілий набір переваг, які оцінить кожен клієнт:
 
• широкий вибір обладнання від провідних світових брендів, кожен з яких має бездоганну репутацію;
• докладні професійні консультації онлайн або з виїздом нашого фахівця за вказаною Вами адресою;
• налаштування обладнання та навчання Ваших співробітників;
• гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування на високому технічному рівні від досвідчених професіоналів;
• монтажно-інсталяційні роботи будь-якої техніки, яку Ви купили, у зручний для вас час.
 
Ми хочемо запропонувати вам гнучку систему знижок і максимально зручний формат співпраці. Наші фахівці готові допомогти вам підібрати найкраще рішення для будь-якої з поставлених завдань - від установки домашнього караоке до обладнання масштабного розважального комплексу.
 
Для комплексних рішень - нічних клубів, ресторанів і т.д. -діє спеціальна пропозиція. Ви отримуєте ПЕРСОНАЛЬНІ УМОВИ на весь представлений на сайті товарний ряд + КОМПЛЕКС ПОСЛУГ від нашої компанії. Всі подробиці ви можете дізнатися при особистій зустрічі.
 
Наша мета - це клієнти, задоволені якістю послуг і демократичними цінами. Дякуємо Вам за вибір LuxPRO! Приємних покупок.