Джерела безперебійного живлення FSP

Захист електроживлення сьогодні набула величезного значення - адже різке зростання споживання електроенергії плюс морально застаріла інфраструктура України породжують нескінченні скачки напруги в мережі. Як наслідок, виникають часті поломки різного устаткування, побутової техніки та інших електроприладів.
 

ДБЖ - захист від перепадів напруги

У 2019 р. на ринок України увійшла компанія FSP - один з провідних світових виробників джерел безперебійного живлення для різних типів обладнання. Тайванська корпорація має власні заводи в Китаї і Тайвані, тому контроль якості продукції здійснюється безпосередньо співробітниками FSP.
 
Інтернет-магазин LuxPRO представляє кілька окремих лінійок продукції всесвітньо відомої компанії FSP:
 
• Axpert характеризується надійними захисними властивостями - при короткочасному відключенні електрики у вас не виникнуть проблеми з приладами. ДБЖ цієї серії здатні також усувати потенційні перешкоди і перепади напруги, які негативно позначаються на роботі обладнання.
• Knight Pro забезпечують супер-захист електроприладів через чудовою особливості - обладнання підключається до ДБЖ безпосередньо, тому ваші пристрої будуть захищені від впливу загальної електромережі. Саме ця лінія є оптимальним технічним рішенням при інсталяції банківських систем та інших секторів, пов'язаних з необхідністю безперебійного електроживлення.
• DPV, DP призначені для забезпечення якісної роботи телекомунікаційного обладнання, комп'ютерних станцій, обчислювальної техніки, а також для домашнього використання. Компактні розміри, широкі функціональні можливості і додаткові контролери гарантують комфортну експлуатацію даних ДБЖ в різних умовах.
• Online One активно використовується для функціонування обладнання значною потужності в регіонах з нестабільною напругою електромережі, бесперебойники цієї лінійки забезпечують не тільки високий рівень захисту підключених приладів, але і їх тривалу роботу від батарей ДБЖ.
 
Також ви можете придбати джерела безперебійного живлення лінійки EP, які вважаються універсальним інсталяційних рішенням для бізнесу і будинку, а також бесперебойники групи Custos - вони відмінно захищають Елекроприладі від будь-яких перешкод мережі.

FSP - якість за розумну ціну

Оптимальне поєднання вартості продукції FSP з високою якістю і передовими технічними рішеннями вивело компанію в ТОП-5 світових виробників ДБЖ. Власне виробництво, строгий контроль і широкі маркетингові дослідження з'явилися запорукою успіху цієї стабільно розвивається.